mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Strážné – Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+2)
Loading...
Orientační mapka výletu

Ski areál Strážné je moderní lyžařské centrum nacházející se necelých 6 km od Vrchlabí. Toto lyžařské středisko je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro náročné lyžaře.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Strážné nabízí 4 sjezdové tratě, které uspokojí nejen začátečníky, ale i zkušené lyžaře.  Jistě Vás potěší i velice oblíbený snowtubing, freestyle snowpark vybavený osvětlením pro večerní jízdy, který nabízí opravdu nevšední zážitky pro všechny snowboardisty. Chcete-li zažít trochu té romantiky, pak si nenechte ujít zimní projížďku na koních. Pro milovníky bílé stopy jsou připraveny upravované běžecké trasy, které začínají ve Strážném a jsou napojeny na Krkonošskou lyžařskou cestu.

Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Skiareál Strážné myslí i na malé děti, právě pro ně je zde připraven dětský vlek „provázek“ a velmi mírný cvičný svah, kde se vaše ratolesti rozhodně bát nebudou. Dopravu ve Strážném zajišťují 4 vleky u sjezdovek, dále již zmíněný dětský vlek a speciální vlek určený pro snowtubing dráhu. Samozřejmostí je též večerní lyžování, lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení, ski servis a mnohé další.

Pokud se rozhodnete navštívit tento skiareál autem, pak na Vás čekají dvě placená parkoviště, která jsou navíc vybavená kamerovými systémy a 24 hod. dohledem. Krkonošské sjezdovky Vám nabízí kvalitní a pestré podmínky pro sjezdové lyžování a také rozsáhlé síti běžeckých tratí.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.6624, 15.6146 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 39' 44.64'', E 15° 36' 52.56''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu