Pokud hledáte výlety podle krajů či turistických regionů, můžete zkusit filtry zobrazené nad výlety v každé kategorii nebo nahlédněte na mapu výletů.

 • A

 • Aquapark KladnoZavítejte s námi do kladenského aquaparku, který je vyhledávaný především rodinami s dětmi, ale na své si zde přijde každý. Leží pouhých 25 km od hlavního města Prahy a nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk.
 • Aquapark Klášterec nad OhříPokud v okolí Klášterce nad Orlicí zvažujete koupání, zahrňte do svých představ i akvapark přímo v Klášterci nad Ohří. Nabízí velkou řadu atrakcí a celou řadu dalších volnočasových aktivit.
 • Aquapark KolínAquapark Kolín to je moderní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro každého. Město Kolín se nachází ve Středočeském kraji, asi 60 km východně od Prahy
 • Aquapark Liberec - Centrum BabylonOsvěžující vody v parných dnech není nikdy dostatek a pokud jsou k chladivým bazénům doplněny ještě zajímavé atrakce a zázemí, máme zde ideální prostředí pro trávení prázdninových dní. Akvapark Babylon v Liberci patří k našim největším a nejlépe vybaveným.
 • Aquapark Špindlerův MlýnAquapark Špindlerův Mlýn nabízí příjemnou a pohodovou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. Aquapark se nachází za centrem Špindlerova Mlýna v klidové části v blízkosti sedačkové lanovky Medvědín/Horní Mísečky.
 • Archeologický skanzen ModráToužíte-li po troše starosvětského klidu, pak se s námi vydejte do dob dávno minulých, do světa našich předků. Dnes navštívíme Archeologický skanzen v obci Modrá. Skanzen stojí v místě původního velkomoravského osídlení, několik kilometrů od Uherského Hradiště. Představuje ideální podobu slovanského opevněného sídliště z 9.století, z doby Velké Moravy.
 • Archeopark - ChotěbuzArcheologická lokalita Chotěbuz - Podobora se řadí mezi jednu z nejvýznamnějších pravěkých a raně středověkých památek Těšínského Slezska. Rozsáhlý archeopark se rozprostírá na místě starodávného slovanského hradiště.
 • Archeopark PrášilyPokud Vás zajímá, jak se dříve žilo v Česku před dvěma tisíci lety, pak se s námi vydejte prozkoumat Archeopakr Přášily. Šumavská obec Prášily leží 9 km jihozápadně od Hartmanic a přibližně 11 km jihovýchodně od Železné Rudy.
 • B

 • Babiččin dvoreček LicibořiceChcete svým dětem ukázat, jak se na venkově tradičně hospodaří? Pokud jste v okolí Chrudimska, určitě zavítejte na Babiččin dvoreček v Licibořicích. Líbit se zde bude rodinám s dětmi, mateřským i základním školám i dospělým. Domácí zvířata všeho druhu si lze prohlédnout, pohladit i nakrmit.
 • Barokní areál KuksJedna z nejhodnotnějších barokních evropských památek ve volné přírodě vznikala v letech 1723-32 díky nápady hraběte Františka Anotnína Šporka, známého milovníka umění, ktrý pro svůj záměr angažoval vynikajícího tvůrce sochaře Matyáše Bernarda Brauna. Obec Kuks najdete v malebném Podkrkonoší, v tichém sevřeném údolí horního toku Labe, mezi městy Jaroměř a Dvůr Králové.
 • Baťův kanál - vodní cesta SlováckemTechnická a přírodní památka, vybudovaná na řece Moravě v letech 1934-1938 pro zemědělské závlahy a nákladní lodní dopravu, je splavná v délce 53 km od Otrokovic do Skalice (SR). Desítky let se tudy nejezdilo, turistické plavby se obnovily až v roce 1995. Úseky Kroměříž - Otrokovice a Rohatec - Hodonín jsou samostatné, zatím nejsou s Baťovým kanálem propojené, ale i to se v budoucnu připravuje.
 • Beskydské informační centrum Frýdek MístekTuristické informační centrum Frýdek Místek nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Frýdek Místek (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Beskydy - Valašsko.
 • Beskydské informační centrum Frýdek-MístekTuristické informační centrum Frýdek-Místek nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Frýdek-Místek (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Beskydy - Valašsko.
 • Biskupská kupa u Zlatých HorRozhledna je umístěna na česko-polské hranici na Biskupově hoře (889 m). Tato kamenná 19 m vysoká rozhledna zde vyrostla v roce 1898, měla však i svoji dřevenou předchůdkyni.
 • Blanenská informační kancelář, BlanskoTuristické informační centrum Blansko nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Blansko (region Jižní Morava) a turistické oblasti Moravský kras a okolí.
 • Bobová dráha Kutná HoraNudíte se? Nevíte, jak zpestřit sobě a svým dětem odpoledne? Pak si nenechte ujít bobovou dráhu v Kutné Hoře, která Vám nabídne opravdu nevšední adrenalinový zážitek. Bobová dráha se nachází ve sportovním Areálu Klimeška v Kutné Hoře, kde najdete v horkých letních dnech pestrou zábavu nejen na této jedinečné atrakci, ale i v sousedícím Aquaparku.
 • Botanická zahrada - LiberecHistorie liberecké zahrady sahá až do roku 1876. Bohatstvím svých sbírek se řadí mezi přední místa nejlepších evropských botanických zahrad. Jednou z nejvzácnějších perel je největší leknín světa, viktorie královská, který zde přes léto pravidelně rozkvétá a to již od roku 1956.
 • Botanická zahrada TáborZavítejte s námi do druhé nejstarší botanické zahrady u nás, kde si užijete nejen příjemný relax, ale zároveň zde můžete shlédnout před 4000 rostlin a 400 dřevin. Botanická zahrada se nachází přímo v centru města Tábora vedle údolní nádrže Jordán.
 • Bílé Kameny - přírodní památka RynolticeIzolované, morfologicky unikátní skály z křídových pískovců naleznete na jižním úpatí vrchu Vysoká v nejvýchodnějším cípu Chráněné krajinné oblasti Lužické hory. Bílé kameny z dálky připomínají sloní hřbety. Nenechte si ujít překrásné skupiny skal, které naleznete při hlavní silnici z Liberce do Nového Boru, u osady Jítrava.
 • Bílé kameny - Lužické horyZajímavý přírodní úkaz v podobě bílých kamenů můžeme najít necelý kilometr severně od Jítravy, konkrétně na úpatí vrchhu Vysoká. Bělostné bílá skály se zaoblenými křivkami vytvářejí zajímavou podívanou, připomínající mohutné hřbety odpočívajících slonů. Místní tak bílým kamenům často říkají Sloní skály.
 • Býčí skála - BlanskoJeskyně Býčí skála do dnešní doby nevadla všechna svá tajemství, která skrývá. Samotná jeskyně je součástí rozsáhlého jeskynního systému, ale turisty a zájemce o historii zajímá především samotná jeskyně a především její vchodová část nazývaná Předsíň. Býčí skála se nachází ve střední části Moravském Krasu, v dolní části Křtinského údolí, na které dále navazuje Josefovské údolí.
 • Břevnovský klášterJeden z nejznámějších českých klášterů založený v roce 993 benediktiny ve vsi Břevnově, tehdy ještě dost daleko za Prahou. Upoutá nás svým výstavným vzhledem, který získal velkorysou barokní představbou v letech 1708-45. Tu vedl a projektoval slavný architekt své doby Kryštof Dienzenhofe se svým synem Kiliánem Ignácem.
 • C

 • Centrum cestovního ruchu LitoměřiceTuristické informační centrum Litoměřice nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Litoměřice (region Severozápadní Čechy) a turistické oblasti České středohoří a Žatecko.
 • Centrum turistických služeb PoříčíTuristické informační centrum Poříčí u Litomyšle nabízí sezónně informace o zajímavostech v okolí města Poříčí u Litomyšle (region Východní Čechy) a turistické oblasti Českomoravské pomezí.
 • Chalupská slať - rašeliniště, naučná stezkaAž sedmimetrové mocnosti dosahuje rašelinová vrstva v chráněné Chalupské slati v malebném koutu Šumavy na okraji Borových Lad. Rašeliniště tvoří přechod mezi údolím a náhorním typem šumavských vrchovišť s navazujícími mokřadními a rašelinnými loukami v nivě potoka.
 • Chmelový maják v ŽatciVyhlídková věž je vlastně oslavou žateckého chmelařství a je součástí projektu Chrám chmele a piva, který poskytuje turistům informace o tomto artiklu, ale zároveň je zde muzeum a minipivovar, kde mohou lahodný mok ochutnat.
 • Chodské regionální informační střediskoTuristické informační centrum Klenčí pod Čerchovem nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Klenčí pod Čerchovem (region Plzeňsko a Český les) a turistické oblasti Český les - Domažlicko (Chodsko).
 • Chrustenická šachtaVydejte se s námi do Železnorudného dolu Chrustenice, kde můžete spatřit řadu unikátních exponátů připomínajících slavnou dobu hornictví a lomařství v této oblasti. Důl se nachází na okraji obcí Loděnice a Chrustenice, přibližně 150 m od dálnice Praha - Beroun.
 • Chrám chmele a piva ŽatecŽatecký chmel díky své kvalitě dosáhl světové proslulosti a jeho pěstování, zpracování i obchod s ním se staly neoddělitelnou součástí života Žatce.
 • Chvalský zámek v areálu Chvalské tvrzeUžijte si romantiku na Chvalské zámku, který se nachází na okraji Prahy. Chvalský zámek v Horních Počernicích představuje malebnou budovu v historicky cenném areálu Chvalské tvrze.
 • Cyklostezka Járy Cimrmana - TanvaldPokud zavítáte do Jizerských hor v letních měsících, pak si nenechte ujít skvělou cyklostezsku Járy Cimrmana v jizerskohorském městě Tanvald. Toto krásné město leží ve východní oblasti severočeského kraje na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Po stopách Járy Cimrmana se můžete vydat po 30 kilometrů dlouhé cyklostezce a kochat se krajinou ze sedla vaše kola
 • D

 • Dinopark PrahaZavítejte se svými dětmi do unikátního Dinoparku v Praze, kde na Vás čeká pestrá podívaná s dinosaury a dalšími prehistorickými zvířaty. DinoPark se nachází na střeše OC Galerie Harfa vedle O2 arény ve Vysočanech.
 • Dlaskův statek, Dolánky u TurnovaPravděpodobně nejkrásnější patrová roubená stavba v Čechách stojí na pravém břehu Jizery v Dolánkách u Turnova. Bývala svobodnická usedlost byla vybudována v roce 1716
 • „Dobře utajená rozhledna Járy Cimrmana“ u Březové nad SvitavouDřevěná vyhlídka se nachází na návrší (476 m) přibližně 1 km západně od Březové a 10 km jižně od Svitav. Jedná se o oku lahodící spojení vyhlídky s okolní přírodou, která nese zajímavé jméno „Dobře utajená rozhledna Járy Cimrmana“.
 • Drábské světničkyDrábské světničky jsou středověkým skalním hradem a do dnešní doby se zde zachovalo celkem 18 menších místností vytesaných do pískovcových skal, skalní chodby a zbytky po zapuštění trámů dřevených mostů a palisád.
 • Dělostřelecká tvrz Bouda - TěchonínAčkoli je Bouda nejmenší stavebně dokončenou tvrzí někdejšího opevnění, je současně největším muzeem československého stálého opevnění na území České republiky. Její hlavní zbraní byla dělostřelecká otočná věž Horymír, do sestavy dále patří tři pěchotní sruby a vchodový objekt, vesměs spojené rozsáhlým systémem podzemních chodeb. Dělostřelecká tvrz Bouda leží asi 6 km severovýchodně od Jablonného nad Orlicí, v dnešním Pardubickém kraji.
 • Dělostřelecká tvrz Bouda - TěchonínVojenské objekty jsou pro mnoho z nás fascinujícím dílem šikovných českých rukou a při jejich návštěvě se tají dech nejen z jejich důmyslnosti, ale zejméne i z pohledu historického dění a rozsáhlosti těchto objektů. Jedním z mnoha objektů československého opevnění je i dělostřelecká tvrz Bouda.
 • Dětský ráj na zámku BerchtoldNavštivte s námi Dětský ráj, který se nachází v zámeckém parku zámku Berchtold nedaleko Prahy. Užijte si příjemné a zároveň aktivní odpoledne se svými ratolestmi v pohádkové krajině Josefa Lady plné historických událostí a pohádek. Zámek Berchtold spolu s Dětským rájem a Sport centrem tvoří spolu s přilehlým okouzlujícím okolím ideální místo pro trávení volného času pro celou rodinu.
 • Důl Michal, Ostrava-MichálkoviceK nejlépe dochovaným kamenouhelným dolům v Ostravě patří Důl Michal/P. Cingr v ulici Čs. armády v Michálkovicích. Jeho historie začala již v roce 1842, kdy položil tzv. montánní erár v Michálkovicích kruhové privilegované kutiště a o rok později v něm začal hloubit tři jámy. V roce 1856 jej koupila Severní dráha Ferdinandova. V jejím vlastnictví zůstal důl až do znárodnění v roce 1945.
 • Dům pohádek - Plzeň Dům pohádek zní jako zajímavý cíl výletu pro děti. Plzeňský Dům pohádek takový cíl určitě splňuje. Pokud své ratolesti chcete na několik hodin zabavit, v domě pohádek uprostřed Lochotínského pardu zábavu určitě najdou.
 • E

 • Erbenova rozhledna v Ústí nad LabemNachází se na menším návrší Brand (420 m) na okraji Ústí nad Labem. Tato menší kamenná stavba má však není první rozhlednou na tomto místě.
 • F

 • Farma TřebušínMalebná farma leží na samotě v kopcích nad obcí Třebušín, asi 10 km od Litoměřic a přibližně 70 km od Prahy.
 • Františkovy LázněLázeňská města již nejsou navštěvována pouze lidmi, kteří potřebují lázeňskou péči. Stále více lidí sem jezdí na dovolenou či si užít wellness pobyty, které uvolní tělo i duši od každodenního stresu. A jedněmi z oblíbených lázní se staly Františkovy Lázně. Mimo své lázeňské péče mohou nabídnout i zajímavá místa v okolí.
 • G

 • Gloriet v zámeckém parku v PrůhonicíchGloriet má dlouhou historii, protože byl postaven již kolem roku 1830. Po druhé světové válce však chátral a obnoven byl až roku 2009.
 • H

 • Hamousův statek ve ZbečněNavštivte s námi překrásnou selskou usedlost jejíž dějiny jsou známé již od přelomu 16. a 17. století. Hamousův statek nalezneme přímo naproti kostelu sv. Martina v obci Zbečno s historií sahající do dob prvních Přemyslovců.
 • Hasičské muzeum R.A.Smekal - Čechy pod KosířemHasičské stříkačky ruční, kombinované i parní, hasičské žebříky a čerpadla, výzbroj a výstroj z počátku 20. století a další památky můžete spatřit při návštěvě hasičského muzea, které se spolu s obecní pamětní síní nachází v budovách bývalé Smekalovy továrny.
 • Historická kovárna TěšanyHistorie zřejmě naší největší kovárny sahá do doby bezprostředně po založení vrchnostenského dvora v Těšanech v roce 1377. Dnešní kovárna ve stylu selského baroka byla na místě staršího stavení vybudována kolem roku 1700.
 • Historická vesnice řemesel a umění - OstráZavítejte do krásné historické vesničky Ostrá nedaleko Lysé nad Labem. Město Lysá nad Labem se nachází přibližně 30 km severovýchodním směrem od hlavního města Prahy. Tutu repliku keltské osady vybudovala firma Botanicus v roce 1999.
 • Historické zahrady KroměřížKomplex překrásných historických zahrad pojmenované Podzámecká a Květná se nacházejí ve městě Kroměříž. Tyto historické zahrady spolu s arcibiskupským zámkem byly v roce 1998 zapsány na seznam památek UNESCO. Patří mezi nejvýznamnější zahradní architektury v Evropě.
 • Holašovice – památka UNESCOChystáte-li se na dovolenou do jižních Čech, rozhodně nezapomeňte navštívit Holašovice. Je to malebná vesnička v okrese České Budějovice postavená ve stylu selského baroka, která byla díky své unikátnosti roku 1998 zapsána na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.
 • Hornické muzeum PříbramHornické muzeum v Příbrami patří mezi největší muzeum svého druhu v Evropě, které bylo založeno již v roce 1886. Nenechte si ujít velice zajímavou prohlídku expozic rozmístěných v areálech bývalých dolů, které přibližují bohatou minulost regionu spjatou zejména s těžbou stříbra a uranu.
 • Hornické muzeum a lanové centrum OstravaNejvětší hornické muzeum v České republice naleznete ve městě, které je s průmyslem a hornickou historií pevně spjato. Ano, mluvíme o Ostravě, respektivě o oblasti necelých pět kilometrů od centra Ostravy. Místní hornické muzeum je rozšířeno o další volnočasové aktivity - například velmi oblíbený lanový park.
 • Hoslovický mlýnPod vsí Hoslovice, v údolí potoka v osadě Podholovičky, stojí nejstarší dochovaný středověký vodní mlýn u nás. Dle dendochronologického průzkumu je postaven ze stromů pokácených okolo roku 1568
 • Hořický chlum u Hořic v PodkrkonošíRozhledna se nachází na návrší Hořický chlum přibližně 2 km severně od Hořic v Podkrkonoší v nadmořské výšce 410 m.
 • Hrad BrumovStředověký královský hrad se nachází severně od města Bylnice, východně od Luhačovic, nedaleko hranic se Slovenskem. Byl pravděpodobně postaven v polovině 13. století v raně gotickém slohu. Rozšířen a renesančně upraven byl v 2. polovině 16. století. Ve století 17. začala pevnost pustnout.Brumovský hrad už není jen zříceninou, která přitahuje romantiky a trampy.
 • Hrad KarlštejnHrad Karlštejn se tyčí se nad třpytivou hladinou řeky Berounky. Karlštejn nechal postavit v roce 1348 Karel IV. a byl vybudový především jako místo pro uložení královských pokladů.
 • Hrad KašperkMálokterý hrad je tak dobře vidět z velké dálky jako právě Kašperk. Jeho původní role ovšem spočívala v něčem jiném: naopak do dálky hledět, jestli se nablíží nepřítel. Tak to aspoň mínil Karel IV., který ho dal postavit v roce 1356.
 • Hrad LandštejnJeden z mála našich románských hradů stojí na žulovém vrcholu uprostřed lesů na historicko-česko-moravsko-rakouské hranici, v překrásné řádce osídlené krajině zvané Česká Kanada.
 • Hrad Lipnice nad SázavouZavítejte s námi na velice krásný hrad středověké architektury s okouzlujícím výhledem do dalekého kraje. Hrad Lipnice je jeden z nejmohutnějších šlechtických hradů, který byl založen na počátku 14. století mocným rodem pánů z Lichtemburka. Hrad je vystavěn na kopci nad městem Lipnice nad Sázavou.
 • Hrad Seeberg - OstrohMalebný románský hrad Seeberg má svůj původ již v období kolem roku 1200. První písemná zmínka pochází až z roku 1322. Seeberg se nachází v Ostrohu - část obce Poustka v okrese Cheb. Právě Ostroh je české jméno hradu, které přesně vystihuje jeho polohu na strmém skalnatém ostruhu. Německé pojmenování Seeberg - Jezerní hora prozrazuje, že v blízkosti kdysi bývalo velké, dnes již zcela zaniklé jezero.
 • Hrad SvojanovTajuplný hrad Svojanov je jeden z nejstarších královských hradů v České republice, nalezneme ho v odlehlém území při česko-moravské hranici. Byl založen Přemyslem Otakarem II. a to v roce 1265, několikrát byl přestavěn a rozšířen o nové objekty, přežil války i požáry. Hrad se nachází ve vesnici Svojanov asi 15 kilometrů jižně od města Svitavy.
 • Hrad Vranov, Malá Skála (Pantheon)Jen osm kilometrů od Turnova, na Malé Skále, se na strmém útesu nad řekou Jizerou tyčí skalní hrad Vranov, dnes známý spíše jako Pantheon. Hrad byl vystavěn na počátku 15. století a založil ho Heník z Valdštejna
 • Hrad ZvíkovV místech dnešního hradu Zvíkov bylo původně keltské oppidum, jehož zbytky se zachovaly v podobě dvojitého příčného valu a příkopu, které přetínají ostrožnu, na které je postaven hrad v jejím nejužším místě.
 • Hrad a chrám Petrov, BrnoHrad na Petrově nechal v 1. polovině 11. století postavit kníže Břetislav. Hrad byl poměrně velký a dobře opevněný a sloužil jako sídlo údělných brněnských knížat z rodu Přemyslovců a později i jako sídlo moravských markrabat.
 • Hrad a zámek Staré Hrady u JičínaNádherný renesanční zámek s dochovanou sgrafitovou výrzdobou vznikl v 16. století na místě kamenného gotického hradu. V 19. století byu upraven klasicistně. V 60. letech 20. století měl být zdemolován, ale díky místním nadšencům se podařilo zkázu odvrátit a zchátralá památka byla zachráněna. Vesnice Staré Hrady se nachází v okrese Jičín a náleží pod Královéhradecký kraj.
 • Hrad Špilberk a jeho kasematy, BrnoJednou z nejnavštěvovanějších památek, města Brna jsou proslulé kasematy hradu Špilberk, poprvé zpřístupněné veřejnosti už roku 1880. Dvoupatrové cihelné klenuté chodby, dlouhé přes 100m. vestavěné do jižního a severního hradního příkopu, měly původně sloužit vojenským účelům
 • Hvězdárna a planetáruim Johanna Palisy - OstravaPojďte se s námi přiblížit krásám a tajemstvím vesmíru do krásného planetária Johanna Palisy. V široké nabídce pořadů najdete vedle klasických programů pro školní exkurze i krátké pořady pro předškoláky, další pro starší děti a dospělé.
 • I

 • Info Centrum Babylon - Liberec 3Turistické informační centrum v Centru Babylon (Liberec 3) nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Liberec (region Českolipsko a Jizerské hory) a turistické oblasti Jizerské hory.
 • Infocentrum - Mikroregion PernštejnTuristické informační centrum Nedvědice nabízí celoročně informace o zajímavostech v mikroregionu Pertnštejn, okolí města Nedvědice (region Jižní Morava) a turistické oblasti Brno a okolí.
 • Infocentrum AšTuristické informační centrum v Aši nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí Aše (region Západočeské lázně) a turistické oblasti Západočeských lázní.
 • Infocentrum Boží DarTuristické informační centrum Boží Dar nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Boží Dar a turistické oblasti Západočeské lázně.
 • Infocentrum CzechTourism - Staroměstské náměstíTuristické informační centrum CzechTourism nabízí celoročně informace o zajímavostech v Praze a jejím okolí a v rámci turistické oblasti Praha.
 • Infocentrum DačiceTuristické informační centrum Dačice nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Dačice a turistické oblasti Jižní Čechy.
 • Infocentrum Karlštejn a Dolní BerounkaTuristické informační centrum Karlštejn nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Karlštejn (region Střední Čechy) a turistické oblasti Střední Čechy - Západ.
 • Infocentrum Konstantinovy LázněTuristické informační centrum Konstantinovy Lázně nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Konstantinovy Lázně (region Západočeské lázně) a turistické oblasti Tachovsko - Stříbrsko.
 • Infocentrum LanškrounTuristické informační centrum Lanškroun nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Lanškroun (region Východní Čechy) a turistické oblasti Orlické hory a Podorlicko.
 • Infocentrum LipnoTuristické informační centrum Lipno nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Lipno (region Šumava) a turistické oblasti Šumava.
 • Infocentrum Mladá BoleslavTuristické informační centrum Mladá Boleslav nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Mladá Boleslav a turistické oblasti Český ráj.
 • Infocentrum NEUMANN-REISEN BroumovTuristické informační centrum Broumov (NEUMANN-REISEN) nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Broumov (region Královéhradecko) a turistické oblasti Kladské pomezí.
 • Infocentrum NejdekTuristické informační centrum Nejdek nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Nejdek (region Západočeské lázně) a turistické oblasti Západočeské lázně.
 • Infocentrum NetoliceTuristické informační centrum Netolice (budova Muzea JUDr. O. Kudrny) nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Netolice a turistické oblasti Šumava.
 • Infocentrum Panský dům, Kynšperk nad OhříTuristické informační centrum Kynšperk nad Ohří nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Kynšperk nad Ohří a turistické oblasti Západočeské lázně.
 • Infocentrum PočátkyTuristické informační centrum Počátky nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Počátky a turistické oblasti Vysočina.
 • Infocentrum PísekPísecké kulturní a informační centrum nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Písku a turistické oblasti Jižní Čechy.
 • Infocentrum PříbramTuristické informační centrum Příbram nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Příbram (region Praha) a turistické oblasti Střední Čechy - západ.
 • Infocentrum Rytířská, PrahaTuristické informační centrum Praha - Rytířská (pražská informační služba) nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Praha (region Praha) a turistické oblasti Praha.
 • Infocentrum SlatiňanyTuristické informační centrum Slatiňany nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Slatiňany (region Východní Čechy) a turistické oblasti Chrudimsko - Hlinecko.
 • Infocentrum SokolovTuristické informační centrum Sokolov nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Sokolov a turistické oblasti Západočeské lázně.
 • Infocentrum Turista, Pec pod SněžkouTuristické informační centrum Turista v Peci pod Sněžkou nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Pec pod Sněžkou a turistické oblasti Krkonoše a Podkrkonoší.
 • Infocentrum Veselí nad LužnicíTuristické informační centrum Veselí nad Lužnicí nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Veselí nad Lužnicí (region Jižní Čechy) a turistické oblasti Jižní Čechy.
 • Infocentrum a Vojenské muzeum Králíky
 • Infocentrum mikroregionu LánovTuristické informační centrum Lánovnabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Lánov a turistické oblasti Krkonoše a Podkrkonoší.
 • Infocentrum města Mariánské LázněTuristické informační centrum Mariánské Lázně nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Mariánské Lázně (region Západočeské lázně) a turistické oblasti Západočeské lázně.
 • Infocentrum města MostaTuristické informační centrum Most nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Most (region Severozápadní Čechy) a turistické oblasti Krušné Hory a Podkrušnohoří.
 • Infocentrum pod Velvarskou branou, SlanýTuristické informační centrum Slaný nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Slaný a turistické oblasti Střední Čechy - západ.
 • Infocentrum Český KrumlovTuristické informační centrum Český Krumlov nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Český Krumlov a turistické oblasti Jižní Čechy.
 • Infocentrum Český Těšín - Klub Muzea TěšínskaTuristické informační centrum Těšínska, které se nachází v budově Klubu Muzea Český Těšín, nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Český Těšín (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Těšínské Slezsko.
 • Informační a cestovní centrum NáchodTuristické informační centrum Náchod nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Náchod (region Královéhradecko) a turistické oblasti Kladské pomezí.
 • Informační a turistické centrum Bazilika, TřebíčTuristické informační centrum Třebíč nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Třebíč a turistické oblasti Vysočina.
 • Informační a turistické centrum KrucemburkTuristické informační centrum Krucemburk nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Krucemburk a turistické oblasti Vysočina.
 • Informační a turistické centrum Malovaný dům, TřebíčTuristické informační centrum Třebíč (Malovaný dům) nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Třebíč a turistické oblasti Vysočina.
 • Informační a turistické centrum Zadní synagoga, TřebíčTuristické informační centrum Třebíč nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Třebíč a turistické oblasti Vysočina.
 • Informační a turistické středisko ZlínTuristické informační centrum Zlín nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Zlín (region Východní Morava) a turistické oblasti Zlínsko a Luhačovicko.
 • Informační centrum - MilevskoTuristické informační centrum Luženabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Luže (region Východní Čechy) a turistické oblasti Chrudimsko - Hlinecko.
 • Informační centrum - Ostrava - ELEKTRATuristické informační centrum Ostrava (ELEKTRA - Ostravský informační centrum) nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Ostrava (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Ostravsko.
 • Informační centrum - Ostrava - VěžTuristické informační centrum Ostrava (Ostravský informační servis) nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Ostrava (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Ostravsko.
 • Informační centrum - Ostrava PřívozTuristické informační centrum Ostrava Přívod (Ostravský informační servis) nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Ostrava (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Ostravsko.
 • Informační centrum - Ostrava SvinovTuristické informační centrum Ostrava Svinov (Ostravský informační servis) nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Ostrava (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Ostravsko.
 • Informační centrum - Zámeček JevíčkoTuristické informační centrum Jevíčko nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Jevíčko (region Východní Čechy) a turistické oblasti Českomoravské pomezí.
 • Informační centrum - muzeum Horní SlavkovTuristické informační centrum v budově muzea Horní Slavkov nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Horní Slavkov a turistické oblasti Západočeské lázně.
 • Informační centrum - České ŠvýcarskoTuristické informační centrum Hřensko nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Hřensko (region Severozápadní Čechy) a turistické oblasti České Švýcarsko.
 • Informační centrum BroumovskaTuristické informační centrum Broumov nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Broumov (region Královéhradecko) a turistické oblasti Kladské pomezí.
 • Informační centrum BrtniceTuristické informační centrum Brtnice nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Brtnice a turistické oblasti Vysočina.
 • Informační centrum BrušperkTuristické informační centrum Brušperk nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Brušperk (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Beskydy - Valašsko.
 • Informační centrum Bystřice nad Olší - BystrzycaTuristické informační centrum Bystřice nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Bystřice (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Těšínské Slezsko.
 • Informační centrum BílovecTuristické informační centrum Bílovec nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí Bílovic (regionSeverní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Poodří - Moravské Kravařsko.
 • Informační centrum BěšinyTuristické informační centrum EUROCAMP Běšiny nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Běšiny (region Šumava) a turistické oblasti Šumava.
 • Informační centrum Březová nad SvitavouTuristické informační centrum Březová nad Svitavou (a zároveň městská knihovna) nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Březová nad Svitavou (region Východní Čechy) a turistické oblasti Českomoravské pomezí.
 • Informační centrum Chlumec nad CidlinouTuristické informační centrum Chlumec nad Cidlinou nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Chlumec nad Cidlinou (region Královéhradecko) a turistické oblasti Hradecko.
 • Informační centrum ChotěbořTuristické informační centrum Chotěboř nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Chotěboř (region Vysočina) a turistické oblasti Vysočina.
 • Informační centrum Frenštát pod RadhoštěmTuristické informační centrum Valašského království (Frenštát pod Radhoštěm) nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Frenštát pod Radhoštěm (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Beskydy - Valašsko.
 • Informační centrum HlučínTuristické informační centrum Hlučín nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Hlučín (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Opavské Slezsko.
 • Informační centrum HodonínTuristické informační centrum Hodonín nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Hodonína (region Jižní Morava) a turistické oblasti Slovácko.
 • Informační centrum Horní BenešovTuristické informační centrum Horní Benešov nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Horní Benešov (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Jeseníky - východ.
 • Informační centrum Horní MaršovTuristické informační centrum Horní Maršov nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Horní Maršov (region Krkonoše a Podkrkonoší) a turistické oblasti Krkonoše a Podkrkonoší.
 • Informační centrum HostinnéTuristické informační centrum Hostinné nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Hostinné a turistické oblasti Krkonoše a Podkrkonoší.
 • Informační centrum Hradec KrálovéTuristické informační centrum Hradec Králové nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Hradec Králové (region Královéhradecko) a turistické oblasti Hradecko.
 • Informační centrum Hradec nad MoravicíMěstská knihovna a turistické informační centrum Hradec nad Moravicí nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Hradec nad Moravicí (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Opavské Slezsko.
 • Informační centrum HukvaldyTuristické informační centrum Hukvaldy nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Hukvaldy (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Beskydy-Valašsko.
 • Informační centrum Jablonné v PodještědíTuristické informační centrum Jablonné v Podještědí nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Jablonné v Podještědí (region Českolipsko a Jizerské hory) a turistické oblasti Českolipsko.
 • Informační centrum Jihlava - Masarykovo náměstíTuristické informační centrum Jihlava nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Jihlava a turistické oblasti Vysočina.
 • Informační centrum JirkovTuristické informační centrum Jirkov nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Jirkov (region Severozápadní Čechy) a turistické oblasti Krušné hory a Podkrušnohoří.
 • Informační centrum Jánské LázněTuristické informační centrum Jánské Lázně nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Jánské Lázně a turistické oblasti Krkonoše a Podkrkonoší.
 • Informační centrum KlatovyTuristické informační centrum Klatovy nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Klatovy a turistické oblasti Šumava.
 • Informační centrum KopřivniceTuristické informační centrum Kopřivnice nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Kopřivnice (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Beskydy – Valašsko.
 • Informační centrum KouřimTuristické informační centrum Kouřim nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Kouřim (region Střední Čechy) a turistické oblasti Střední Čechy - Polabí.
 • Informační centrum KraloviceTuristické informační centrum Kralovice nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Kralovice (region Plzeňsko a Český les) a turistické oblasti Plzeňsko.
 • Informační centrum KravařeTuristické informační centrum Kravaře nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Kravaře (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Opavské Slezsko.
 • Informační centrum KrálíkyTuristické informační centrum Králíky nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Králíky (region Východní Čechy) a turistické oblasti Králický Sněžník.
 • Informační centrum Kutná HoraTuristické informační centrum Kutná Hora nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Kutná Hora (region Střední Čechy) a turistické oblasti Střední Čechy - jih.
 • Informační centrum Ledeč nad SázavouTuristické informační centrum Ledeč nad Sázavou nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Ledeč nad Sázavou a turistické oblasti Vysočina.
 • Informační centrum LitomyšlTuristické informační centrum Litomyšl nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Litomyšl (region Východní Čechy) a turistické oblasti Českomoravské pomezí.
 • Informační centrum Litomyšl - zámekTuristické informační centrum Litomyšl nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Litomyšl (region Východní Čechy) a turistické oblasti Českomoravské pomezí.
 • Informační centrum LovosiceTuristické informační centrum Lovosice nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Lovosice (region Severozápadní Čechy) a turistické oblasti České středohoří a Žatecko.
 • Informační centrum LuhačoviceTuristické informační centrum Luhačovice nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Luhačovice (region Východní Morava) a turistické oblasti Zlínsko a Luhačovicko.
 • Informační centrum Lázně BohdanečTuristické informační centrum Lázně Bohdaneč nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Lázně Bohdaneč (regionVýchodní Čechy) a turistické oblasti Pardubicko.
 • Informační centrum Malá ÚpaTuristické informační centrum Malá Úpa nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Malá Úpa a turistické oblasti Krkonoše a Podkrkonoší.
 • Informační centrum Maštale - ProsečTuristické informační centrum Proseč nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Proseč (region Východní Čechy) a turistické oblasti Českomoravské pomezí.
 • Informační centrum Mikroregionu ZbirohTuristické informační centrum Zbiroh nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Zbiroh (region Plzeňsko a Český les) a turistické oblasti Plzeňsko.
 • Informační centrum Mosty u JablunkovaTuristické informační centrum Mosty u Jablunkova nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Mosty u Jablunkova (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Těšínské Slezsko.
 • Informační centrum Městského úřadu BohumínTuristické informační centrum Bohumín nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Bohumín (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Těšínské Slezsko.
 • Informační centrum Nová PakaTuristické informační centrum Nová Paka nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Nová Paka (Novopacko) a turistické oblasti Český ráj.
 • Informační centrum Nové Město na MoravěTuristické informační centrum Nové Město na Moravě nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Nové Město na Moravě (region Vysočina) a turistické oblasti Vysočina.
 • Informační centrum Nový JičínTuristické informační centrum Nový Jičín nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Nový Jičín (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Beskydy - Valašsko.
 • Informační centrum Olešnice v Orlických horáchTuristické informační centrum Olešnice v Orlických horách nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Olešnice v Orlických horách (region Královéhradecko) a turistické oblasti Orlické hory a Podorlicko.
 • Informační centrum OlomoucTuristické informační centrum Olomouc nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Olomouc (region Střední Morava a Jeseníky) a turistické oblasti Střední Morava.
 • Informační centrum OpočnoTuristické informační centrum Opočno nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Opočno (region Královéhradecko) a turistické oblasti Orlické hory a Podorlicko.
 • Informační centrum OstrovTuristické informační centrum Ostrov nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Ostrov a turistické oblasti Západočeské lázně.
 • Informační centrum PoličkaTuristické informační centrum Poličkanabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Polička (region Východní Čechy) a turistické oblasti Českomoravské pomezí.
 • Informační centrum Příbram - Knihovna Jana DrdyTuristické informační centrum Příbram nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Příbram (region Střední Čechy) a turistické oblasti Střední Čechy - západ.
 • Informační centrum RadějovTuristické informační centrum Radějov nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Radějov (region Jižní Morava) a turistické oblasti Slovácko.
 • Informační centrum Regionu Poodří, BartošoviceTuristické informační centrum v Bartošovicích nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Bartošovice (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Poodří - Moravské Kravařsko.
 • Informační centrum RokycanyTuristické informační centrum Rokycany nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Rokycany (regionPlzeňsko a Český les) a turistické oblasti Plzeňsko.
 • Informační centrum Rokytnice v Orlických horáchTuristické informační centrum Rokytnice v Orlických horách nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Rokytnice v Orlických horách (region Královéhradecko) a turistické oblasti Orlické hory a Podorlicko.
 • Informační centrum Rychnov nad KněžnouTuristické informační centrum Rychnov nad Kněžnou nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Rychnov nad Kněžnou (region Královéhradecko) a turistické oblasti Orlické hory a Podorlicko.
 • Informační centrum Sedlec - PrčiceTuristické informační centrum Sedlec-Prčice nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Sedlec-Prčice a turistické oblasti Střední Čechy - jih.
 • Informační centrum SemilyTuristické informační centrum Semily nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Semily a turistické oblasti Český ráj.
 • Informační centrum Spálené PoříčíTuristické informační centrum Spálené Poříčí nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Spálené Poříčí (region Plzeňsko a Český les) a turistické oblasti Plzeňsko.
 • Informační centrum Staré MěstoTuristické informační centrum Staré Město nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Staré Město (region Střední Morava a Jeseníky) a turistické oblasti Jeseníky - západ.
 • Informační centrum Staré SplavyTuristické informační centrum Staré Splavy nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí lokality Staré Splavy a turistické oblasti Český ráj.
 • Informační centrum Stráž pod RalskemTuristické informační centrum Stráž pod Ralskem nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Stráž pod Ralskem (region Českolipsko a Jizerské hory) a turistické oblasti Českolipsko.
 • Informační centrum StudénkaTuristické informační centrum Studénka nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Studénka (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Poodří - Moravské Kravařsko.
 • Informační centrum Týn nad VltavouTuristické informační centrum Týn nad Vltavou nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Týn nad Vltavou a turistické oblasti Jižní Čechy.
 • Informační centrum Třebechovice pod OrebemInformační a turistické centrum při Třebechovickém muzeu nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Třebechovice pod Orebem (region Královéhradecko) a turistické oblasti Hradecko.
 • Informační centrum Třebechovice pod OrebemTuristické informační centrum Třebechovice pod Orebem nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Třebechovice pod Orebem (region Královéhradecko) a turistické oblasti Hradecko.
 • Informační centrum TřemošniceTuristické informační centrum Třemošnice nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Třemošnice (region Východní Čechy) a turistické oblasti Chrudimsko - Hlinecko.
 • Informační centrum U zázvorky, Nové Město nad MetujíTuristické informační centrum Nové Město nad Metují (ulice u Zázvorky) nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Nové Město nad Metují (region Královéhradecko) a turistické oblasti Kladské pomezí.
 • Informační centrum Uherské HradištěTuristické informační centrum Uherské Hradištěnabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Uherské Hradiště (region Východní Morava) a turistické oblasti Slovácko.
 • Informační centrum Valašské Meziříčí - KomenskéhoTuristické informační centrum Valašské Meziříčí (ulice Komenského) nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Valašské Meziříčí (region Východní Morava) a turistické oblasti Valašsko.
 • Informační centrum VamberkTuristické informační centrum Vamberk nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Vamberk (region Královéhradecko) a turistické oblasti Orlické hory a Podorlicko.
 • Informační centrum VedroviceTuristické informační centrum a muzeum Vedrovice nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Vedrovice (region Jižní Morava) a turistické oblasti Znojemsko a Podyjí.
 • Informační centrum Velké KarloviceTuristické informační centrum Velké Karlovice nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Velké Karlovice (region Východní Morava) a turistické oblasti Valašsko.
 • Informační centrum Velké MeziříčíTuristické informační centrum Velké Meziříčí nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Velké Meziříčí a turistické oblasti Vysočina.
 • Informační centrum Veselý výlet, Pec pod SněžkouTuristické informační centrum Pec pod Sněžkou nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Pec pod Sněžkou a turistické oblasti Krkonoše a Podkrkonoší.
 • Informační centrum VoticeTuristické informační centrum Votice nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Votice (region Střední Čechy) a turistické oblasti Střední Čechy - jih.
 • Informační centrum VsetínTuristické informační centrum Vsetín nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Vsetín (region Východní Morava) a turistické oblasti Valašsko.
 • Informační centrum VítkovTuristické informační centrum Vítkov nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Vítkov (region Severní Morava a Slezsko) a turistické oblasti Jeseníky - východ.
 • Informační centrum a muzeum PřibyslavTuristické informační centrum Přibyslav nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Přibyslav a turistické oblasti Vysočina.
 • Informační centrum mikroregionu HrušovanskoTuristické informační centrum Hrušovany nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Hrušovany (region Jižní Morava) a turistické oblasti Znojemsko a Podyjí.
 • Informační centrum města ChoceňTuristické informační centrum Choceň nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Choceň (region Východní Čechy) a turistické oblasti Orlické hory a Podorlicko.
 • Informační centrum města ChrudimTuristické informační centrum Chrudim nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Chrudim (region Východní Čechy) a turistické oblasti Chrudimsko - Hlinecko.
 • Informační centrum města KyjovaTuristické informační centrum Kyjov nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Kyjov (region Jižní Morava) a turistické oblasti Slovácko.
 • Informační centrum města NýrskoTuristické informační centrum Nýrsko nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Nýrsko a turistické oblasti Šumava.
 • Informační centrum města PlzněTuristické informační centrum Plzeň nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Plzeň (region Plzeňsko a Český les) a turistické oblasti Plzeňsko.
 • Informační centrum města Plzně - Hlavní nádraží ČDKulturní a informační centrum Plzeň nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Plzeň (region Plzeňsko a Český les) a turistické oblasti Plzeňsko.
 • Informační centrum města PostoloprtyTuristické informační centrum Postoloprty nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Postoloprty (region Severozápadní Čechy) a turistické oblasti České středohoří a Žatecko.
 • Informační centrum města SvitavyTuristické informační centrum Svitavy nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Svitavy (region Východní Čechy) a turistické oblasti Českomoravské pomezí.
 • Informační centrum města Valašské Meziříčí - ČD CentrumTuristické informační centrum Valašské Meziříčí nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Valašské Meziříčí (region Východní Morava) a turistické oblasti Valašsko.
 • Informační centrum města Velká BítešTuristické informační centrum Velká Bíteš nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Velká Bíteš a turistické oblasti Vysočina.
 • Informační centrum města Ústí nad OrlicíTuristické informační centrum Ústí nad Orlicí nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Ústí nad Orlicí (region Východní Čechy) a turistické oblasti Orlické hory a Podorlicko.