Warning: dirname() expects exactly 1 parameter, 2 given in /data/web/virtuals/108711/virtual/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php on line 10
Jak ušetřit na cestování? Využijte akční letenky - Tipy na výlety, zajímavá místa a cyklotrasy v Česku
mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůJak ušetřit na cestování? Využijte akční letenky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

PR | Cestování je pro mnohé smyslem života, pro jiné zajímavým koníčkem a pro další skupinu osob možností, jak si může splnit své sny. To vše jsou důvody, proč je dnes natolik populární. Přispívá k tomu však ještě další věc. Jaká? Ceny, za které lze cestovat. Díky akčním letenkám se neustále snižují a tak není problém zaletět si do konkrétní destinace třeba za pár stovek. A kde akční letenky hledat? Podívejte se.

Dejte na zajímavé cestovatelské tipy

Určitě je dobré hledat na různých webech, které se na cestování specializují. Ty mohou přinášet nejenom různé cestopisy a informace z cílových destinací. Jsou to i cestovatelské tipy na to, kam si zaletět za příjemnou cenu. Jako příklad můžeme uvést populární letenky do Thajska. Kdo má v plánu navštívit tuto zajímavou exotickou destinaci, ten může zjistit, kolik aktuálně stojí nejlevnější letenka. Máme-li být konkrétnější, tak se může jednat o cenu v řádech několika tisíců korun. A to už je dobrý důvod svou cestu naplánovat právě do dané destinace a termínu, kterého se právě zvýhodněná cena týká.

Použijte moderní online vyhledávače letenek

Akční letenky si můžete vyhledat i sami. Dnes létá z tuzemských i evropských letišť na několik desítek leteckých společností. Při výběru akčních letenek se neorientujte jenom na jednu konkrétní. U jiných mohou být ceny výrazně zajímavější. Proto doporučíme vyhledat levné letenky online. Prostřednictvím vyhledávačů. Díky tomu zjistíte nejenom to, jaké lety jsou realizovány, ale zjistíte hlavně to, který let je nejvýhodnější. Rozdíly mohou činit i několik tisíc korun. Před vyhledáním je dobré mít jasno o několika konkrétních věcech. O jaké se jedná?

  • Odletové letiště, nebo region odletu
  • Přibližný termín odletu a termín příletu
  • Příletové letiště, nebo region příletu

Využívejte různých akčních slev

Funguje to všude a segment létání není výjimkou. Co máme na mysli? Třeba řadu slevových kuponů, slevy pro stálé zákazníky, nebo populární sbírání nalétaných mil. To všechno jsou cesty, jak pořídit letenku za cenu, na kterou se nikdo jiný nedostane. Nutno ale říci, že se to týká vždy jenom konkrétní letecké společnosti. Proto je dobré se ještě před koupí podívat na to, zda u konkurence není cena přece jenom levnější. A pokud není, máte možnost mít svůj let skutečně nejlevněji. A pokud jste ještě nikdy neletěl a nejste stálým zákazníkem, mohou vám některé aerolinky nabídnout třeba i slevu pro nové pasažéry.

Čtěte:   Restaurace Luhačovice - Symfonie Vám jistě padne do noty

Zajímejte se o různé blogy

Co je to blog? Webové stránka na určité téma. My máme na mysli cestovatelské blogy, které jsou také dobrou variantou, jak nají akční letenky. Majitelé blogů a fanoušci cestování v jedné osobě neváhají zveřejňovat různé tipy hned, jak je sami objeví. Příklad? Třeba letenky do Londýna. Když se podíváme na to, kolik mohou stát, tak nemusí být problém zaplatit za zpáteční let cenu, která bude i pod tisícovkou. Let tak vyjde reálně levněji, než cesta autobusem, nebo vlakem. A podobných tipů vám dají blogy více než dost.

Přizpůsobte se

Čemu konkrétně? Podmínkám, které jsou s nejnižší cenou letenky spojeny. Nehledejte v tom žádné složitosti. Může se jednat třeba o jiné letiště, než to vámi preferované. Stejně tak může jít o to, že si vystačíte jenom s kabinovým zavazadlem a nebudete cestovat s klasickým odbaveným. Dále se může jednat o let, který bude realizován s přestupem. To vše jsou příklady, kterým když se přizpůsobíte, můžete létat opravdu levně. Zde opět odkážeme na moderní vyhledávače letenek. Ty nejlepší umí najít a spárovat právě takové kombinaci, které s ohledem na výslednou cenu vyjdou nejlevněji. A to s jistotou, že na přestup budete mít bez problémů třeba i několik hodin volného času.

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu


    Žádné geograficky podobné články nebyly nalezeny.