Warning: dirname() expects exactly 1 parameter, 2 given in /data/web/virtuals/108711/virtual/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php on line 10
Neseďte doma a vydejte se na nová místa - Tipy na výlety, zajímavá místa a cyklotrasy v Česku
mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůNeseďte doma a vydejte se na nová místa

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+2)
Loading...
Orientační mapka výletu

Přemýšlíte, co podniknete o svém volném čase s přáteli, partnerem nebo rodinou? Vyrazte na výlet po krásách naší země a Slovenska! Počasí není nikdy dost špatné na to, abyste nemohli poznávat svou domovinu. Ať už toužíte po klidné procházce mimo městský ruch nebo po celodenním výletu, čerpejte inspiraci od ostatních lidí!

Zjistěte, kde to stojí za to!

Chcete vědět, kde jsou nejatraktivnější turistické lokality, jaké památky stojí za zhlédnutí a na jakých místech se zabaví i děti? Již nemusíte procházet cestovatelské weby a přemýšlet, kam na výlet. Zaměřte se na internetové diskuze a na příspěvky běžných i zapálených turistů. Vyberte si oblast, kterou byste si přáli navštívit, a přečtěte si, jaké pamětihodnosti a přírodní zajímavosti se v daném místě nachází.

Turisté se s Vámi podělí o své nápady

Plánování výletů nebylo nikdy zábavnější. Ostatní turisté se Vámi podělí o lokality, jež si zasluhují Vaši pozornost, a i Vy sami můžete přispět svými tipy na výlety. Zvolte kraj, který Vás zajímá, a prohlédněte si víkendové nebo jednodenní nápady na výlety. Co takhle vydat se po naučné stezce, porozhlédnout se po okolí z rozhledny, zavítat na zámek nebo prolézt skalní útvary? Poznamenejte si všechny podstatné informace, které se Vám mohou na Vašich výletech hodit!

Čtěte:   Restaurace Luhačovice - Symfonie Vám jistě padne do noty

Jděte vstříc novým zážitkům

Říká se, že zážitky Vám nikdo nevezme a velkou měrou Vás obohatí. A každý cestovatel a turista by Vám toto odsouhlasil. Poznáte nová místa, potkáte zajímavé lidi a zažijete dobrodružství, jež se v ničem nevyrovná s díváním se na televizi nebo hraním počítačových her. Objevte tajemná zákoutí i proslulé oblasti naší země a vyrazte hned tento víkend na výlet!

Tipy na výlety na jednom místě

Nemusíte již složitě vyhledávat, co zajímavého je například v Ústeckém, Středočeském či Zlínském kraji. Nápady na výlety po celé České republice a Slovensku naleznete na Tipykamnavylet.cz, kde se můžete stát spoluautory stránek nebo se jen inspirovat tipy na výlety. Pokud máte hravou duši, nadchne Vás mapa výletů, která je jednou z mnoha vychytávek na tomto webu!

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu


    Žádné geograficky podobné články nebyly nalezeny.