mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůPrověřená společnost denně odhalí desítky podvodníků

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Internet je plný odkazů skrytých i veřejných upozorňujících na nepoctivé a nedůvěryhodné firmy a podnikatele. Chcete-li mít jistotu, že s nikým takovým nespolupracujete, můžete si to ověřit na stránkách www.proverenaspolecnost.cz

Centrum výzkumu názoru klientů již dva roky pomocí svého jedinečného programu kontroluje celý virtuální svět a hledá o vybraných společnostech negativní ohlasy, ať už v textech, diskuzích nebo článcích. „Je až zarážející kolik falešných a nepoctivých podnikatelů se snaží klienty obelhávat ne-li přímo okrádat. Denně nám z průzkumu vypadnou desítky takovýchto firem,“ uvedl ředitel Centra výzkumu klientu Tomasz Kwiek s tím, že nikdo z těchto nepoctivců nemá šanci získat certifikát Prověřená společnost.

„Abychom nebyli tak negativní, musím doplnit, že většina firem, které prověřujeme, projde. Není o nich na internetu žádná negativní informace a my jim můžeme nabídnout účast v projektu Prověřená společnost. Klienti ať už stávající nebo budoucí si pak na stránkách www.proverenaspolecnost.cz mohou ověřit, s kým spolupracují. Rovněž od nás tito důvěryhodní podnikatelé obdrží certifikát, který si mohou vystavit v kanceláři nebo samolepky s logem Prověřená společnost,“ doplnil Kwiek s tím, že za dva roky fungovaní obdrželocertifikát „Prověřená společnost“ již více než sedmdesát tisíc společností.

Čtěte:   Sedací batoh - dokonalá pomůcka na cesty

Všichni, kteří by chtěli doložit důvěryhodnost svého podnikání a zvýšit svou konkurenceschopnost najdou vše potřebné na stránkách www.cvnk.cz nebo www.proverenaspolescnost.cz.

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu


    Žádné geograficky podobné články nebyly nalezeny.