Warning: dirname() expects exactly 1 parameter, 2 given in /data/web/virtuals/108711/virtual/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php on line 10
Restaurace Luhačovice – Symfonie Vám jistě padne do noty - Tipy na výlety, zajímavá místa a cyklotrasy v Česku
mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůRestaurace Luhačovice – Symfonie Vám jistě padne do noty

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

PR | Toužíte po kvalitním obědě, ale fádní menu v českých restauracích Vás unavují? Hledáte osobité místo pro příjemně strávené chvíle s rodinou? Potřebujete romantickou restauraci pro okouzlující večer ve dvou? Potom je restaurace Symfonie v Luhačovicích tím pravým místem pro Vás.

Restauraci Symfonie, ohodnocenou dle výběru Grand Restaurant 2017 jako 3. nejlepší na Moravě, naleznete ve fascinujícím čtyřhvězdičkovém Wellness & Spa Hotelu Augustiniánský dům, který byl dokončen roku 1904. Hotel sám je v novorenesančním stylu, zasazen do svěží zeleně a jeho vkusně zařízený interiér koresponduje s interiérem a výzdobou restaurace. Výsledkem je všudypřítomná harmonická atmosféra, která je ještě podpořena světlem ze zastřešené terasy a výhledem do Jurkovičovy aleje.

Ve Spa Hotelu Augustiniánský dům i v jeho restauraci vyznávají filosofii luxusu, krásy a zdravého života. Tato filosofie se promítá také do výběru surovin, které jsou vždy kvalitní a čerstvé. Zdejší mistrně poskládané menu respektuje moderní gastronomické trendy a světovou kuchyni, zároveň Vás však seznámí i s regionálními kulinářskými skvosty. Zážitek z jídla dotváří chuť skvělého vína ze srdce Jižní Moravy, s jehož výběrem Vám velice rád poradí zdejší přívětivý personál. Nezapomenutelným okamžikem se pro vás může stát i relaxační procházka v zahradě 6 smyslů, která volně navazuje na terasu restaurace.

Čtěte:   Jak ušetřit na cestování? Využijte akční letenky

Abyste si zde mohli vychutnat skvělý oběd, romantickou večeři či voňavou kávu, nemusíte být hotelovými hosty. Restaurace Luhačovice je otevřena každému, kdo hledá originalitu a eleganci v každodenním životě. Svým hostům nabízí také dárkové certifikáty, které umožní ochutnat místní speciality za skvělou cenu. Pořiďte si dárkový certifikát na 2-chodové obědové menu pro dva, nebo jej darujte někomu speciálnímu a přeneste tak trochu augustiniánského přepychu do Vašich všedních dní.

Pro více informací klikněte na https://www.augustian-life.cz

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu


    Žádné geograficky podobné články nebyly nalezeny.