Warning: dirname() expects exactly 1 parameter, 2 given in /data/web/virtuals/108711/virtual/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php on line 10
Sedací batoh – dokonalá pomůcka na cesty - Tipy na výlety, zajímavá místa a cyklotrasy v Česku
mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSedací batoh – dokonalá pomůcka na cesty

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+5)
Loading...
Orientační mapka výletu

PR | Rádi jezdíte na výlety? Batoh je vaší standardní výbavou? Co takhle pořídit si nový batoh, který v sobě má navíc vestavěnou stoličku?

Výlety jsou nejen v Čechách velmi oblíbené. Může se jednat jak o výlety po ČR, tak i o výlety po celé Evropě nebo dokonce po světě.  Standardní výbavou je asi pro každého cestovatele batoh, kde má uložené veškeré věci. Co takhle, kdyby byl váš batoh se stoličkou? Posadíte se, kdykoliv si budete potřebovat odpočinout. Věci samozřejmě budete mít stále v batohu uložené ale funkčnost je navíc rozšířena o batoh se stoličkou, kdy si kdykoliv a kdekoliv v případě potřeby budete moci posadit.

Udělalo se vám na výletě špatně? Široko daleko není žádná lavička na posazení? Nevadí, protože sedací batoh je vám kdykoliv k dispozici. Je jedno, jestli jste ve městě nebo třeba na horské túře. Kdykoliv totiž budete mít potřebu, tak stačí sundat batoh ze zad, a sednout si. Tento batoh je navíc lehký, prostorný, praktický a nosnost dosahuje dokonce až 130 kg. Veškerá funkčnost byla testována v terénu a postupně byly zdokonalovány především drobné nedostatky.

BAGOBAGO_Commercial005

Základní filosofií batohu je především to, že si jej kdykoliv můžete přeměnit na funkční stoličku, která má opravdu vysokou nosnost. Jedná se o skvělého společníka na cesty, kdy si do batohu uložíte potřebné věci, svačinu atd. a zároveň v případě potřeby si rozložíte integrovanou stoličku. Stolička se hodí v případech, kdy si potřebujete odpočinout, ale nechcete si sednout na holou zem a zároveň v okolí není k dispozici lavička. Jedná se o velmi praktický batoh se stoličkou, přičemž integrovaná stolička vás opravdu nezklame.

bagobago-batoh1

Čtěte:   Restaurace Luhačovice - Symfonie Vám jistě padne do noty

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu


    Žádné geograficky podobné články nebyly nalezeny.