mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůKam na víkend, aneb za pohodou do lázní

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

PR | Přemýšlíte kam vyrazit o víkendu se svým přítelem nebo kamarádkami? Co si odpočinout v klidu wellness centra a načerpat energii na nový pracovní týden díky skvělým procedurám, které se nabízejí?

Přečtěte si naše skvělé tipy na víkendové pobyty v česku.

Víkendové wellness relaxační pobyty

Pokud toužíte po kvalitním odpočinku po náročném pracovním týdnu, pak vám můžeme doporučit víkendové wellness relaxační pobyty. Většinou se jedná o pobyty na 2 až 3 noci. Krásně si odpočinete v prostředí nejrůznějších hotelů, lázní či skvělých wellness center.

Takový regenerační pobyt pro vaše tělo i duši zahrnuje nejrůznější procedury, které vám pomohou odbourat veškerý stres.

Mezi nejčastější balíčky nabídek patří:

  • Nejrůznější druhy masáží
  • Zábaly pro vaše tělo (parafínové, voskové, čokoládové, medové…)
  • Relaxační koupele pro jednoho nebo pro dva, podle zvoleného balíčku služeb
  • Vstupy do saun a bazénů

V rámci balíčku je také polopenze nebo all inklusive. Pak už záleží jenom na vás, čemu dáte přednost.  Určitě je to ale příjemný odpočinek, a pokud sebou vezmete svou kamarádku, pak si můžete užít společně báječný prodloužený víkend.

Čtěte:   Dělostřelecká tvrz Bouda - Těchonín

Vybrat si můžete mezi mnoha druhy pobytů. Pro toto období je skvělým tipem Podzimní týdenní relax v Karlových varech, během celého týdne vás čekají zajímavé procedury dvakrát denně, mimo jiné získáte také možnost neomezeného vstupu do Wellness centra.

Wellness pobyty pro dva

Jestli toužíte po romantickém prodlouženém víkendu, během kterého si oba odpočinete, pak jsou pro vás skvělou volbou wellness pobyty pro dva.Pobyty jsou podobné jak ty relaxační, většinou vás na pokoji kromě soukromé vířivky nebo sauny můžete také čekat láhev sektu a večeře při svíčkách. Na takový wellness pobyt pro dva pak můžete vyrazit do těch nejluxusnějších pokojů v lázních nebo v zámcích.

Skvělým tipem na víkend pro dva je Lázeňská pivní kúra pro páry. Kromě bohatého programu naleznete v ceně balíčku také pivní lázeň se zábalem, včetně Klášterského piva během celé terapie.

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu


    Žádné geograficky podobné články nebyly nalezeny.