mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůLanový park Libín

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (-1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Trávíte rádi svůj volný čas netradiční zábavou? Máte rádi aktivní odpočinek? Pak s námi navštivte Lanový park Libín, který je postaven na rozloze jednoho hektaru a tím je jedním z největších v Čechách i ve střední Evropě. Lanový park leží v nadmořské výšce 1000 metrů nad mořem a nachází se  na úpatí Libína, v prachatickém okrese. Nalezneme ho jen pár metrů od vyhlídkové rozhledny Libín.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Těšit se můžete na 1,5 kilometru dlouhý lanový park, s více jak osmdesáti překážkami, který se skládá ze šesti tras. Na své si zde přijdou jak děti, tak i dospělí. Právě šest tras umožňuje pestré vyžití jak úplným začátečníkům, tak i zdatným sportovcům.  Procházet můžete nejen jednu trasu, ale pokud si troufnete, tak i všechny.  Za zmínku jistě stojí i adrenalinová věž, kde si budete moci vyzkoušet volné lezení na Lezecké stěně a skočit si do jedné z propastí na Obří houpačce.

Lanový park Libín je postaven dle nejpřísnějších mezinárodních norem, tudíž nemusíte mít vůbec žádné obavy při návštěvě tohoto oblíbeného místa. Součástí parku je také dětský lanový park, který je postaven maximálně v půlmetrové výšce, ovšem svým charakterem připomíná velký lanový park. Děti si zde užijí spoustu zábavy a budou nadšené. Další velice oblíbenou atrakcí  je návštěva lanového parku v nočních hodinách a absolvování horní a panoramatické trasy.  Nenechte si ujít návštěvu tohoto parku, kde zábava nikdy nekončí.

Lanový park Libín
Libín
38301 Prachatice
Web: www.adrenalin-libin.cz

Zdroj fotek: www.adrenalin-libin.cz


GPS souřadnice

48.9833333, 14.0166667 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 48° 58' 59.99988'', E 14° 1' 0.00012''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu