mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůWesternové městečko Šiklův mlýn – Zvole nad Pernštejnem

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+9)
Loading...
Orientační mapka výletu

Uprostřed Českomoravské vysočiny se nachází již více než deset let originální western se vší romantikou a drsnou krásnou. Vesnice Zvole se nachází v okrese Žďár nad Sázavou a náleží pod Kraj Vysočina.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

V půvabném údolí říčky Bobrůvky, které kdysi znali hlavně trempové, dnes objevíte saloony, kavárny, cukrárny, herny, městské lázně, kostelík se hřbitovem, úřad šerifa i s vězením a dokonce i vláček Union Pacific s nádražím. Vše je postavené podle původních vzorů. Těšit se můžete na život lidí z dob osídlování Divokého západu, setkáte se s Indiány, poznáte jejich zvyky a kulturu. Jistě budete nadšeni z největší rodeové arény v České republice.

Návštěva tohoto krásného místa v obci Zvole Vám představí westernové ježdění a také práci s koňmi, bičem a lasem. Děti jistě budou nadšeni ze ZOO Divokého západu s dikobrazy, bizony, mývaly a dalšími zvířátky. Nenechte si ujít možnost vyzkoušet si na vlastní kůži některé z westernových disciplín, například rýžování zlata, střelbu z luku nebo svezení na koni. Celý areál si můžete v pohodlí prohlédnout z vyhlídkového vláčku a součástí jízdy je i krmení zvířat.

Westernové městečko Šiklův mlýn je ideálním cílem rodinných výletů.

WESTERN – ŠIKLŮV MLÝN s.r.o.
Zvole 49
592 56 Zvole nad Pernštejnem
tel.: +420 566 567 400
web: www.western.cz

Otevírací doba:
Od 2. července až do 4. září je areál otevřen NON-STOP. Program probíhá denně kromě pondělí a vrcholí každou sobotu mimořádnou akcí.

Zdroj fotek: western.cz


GPS souřadnice

49.4748456, 16.1674138 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 28' 29.44416'', E 16° 10' 2.68968''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu