mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůLázně a lázeňství

Františkovy Lázně

Lázeňská města již nejsou navštěvována pouze lidmi, kteří potřebují lázeňskou péči. Stále více lidí sem jezdí na dovolenou či si užít wellness pobyty, které uvolní tělo i duši od každodenního stresu. A jedněmi z oblíbených lázní se staly Františkovy Lázně. Mimo své lázeňské péče mohou nabídnout i zajímavá místa v okolí.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+2)
Loading...

komentáře

Lázně Jáchymov

Lázeňství má v českých zemích dlouhou tradici a lázně Jáchymov jsou jedny z nejunikátnějších lázní nejen v České republice, ale i ve světě. Zdejší lázně byly založeny roku 1906 a leží se zde nemoci pohybového aparátu – radonovou vodou.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...

komentáře

Termální koupaliště Velké Losiny

Pojďte s námi navštívit jediné termální koupaliště v České republice. Udělejte si s rodinnou celodenní výlet za zdravím a dopřejte vašemu tělu odpočiněk. Koupel v léčivé  termální vodě skvěle působí na pohybové, nervové, respirační, kožní i oběhové nemoci.


Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+3)
Loading...

komentáře