mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůHobby a kreativita

Statek Bernard – tradiční řemesla, Karlovy Vary

Chcete strávit netradiční víkend? Nebo jen hledáte, kam na výlet v západním cípu naší republiky? Navštivte Statek Bernard v Královském Poříčí nedaleko Karlových Varů, který se nachází přímo ve středu lázeňského trojúhelníku.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...

komentáře

Česká svíčkárna u Prahy

Navštivte s námi výrobu svíček při exkurzi ve svíčkárně, která vznikla v roce 1990. Česká svíčkárna se nachází v  Šestajovicích nedaleko Prahy na ploše 4500 m2.  Šestajovická svíčkárna nabízí nejen vlastnoruční výrobu a zdobení svíček, ale také farmu s desítkami zvířat.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...

komentáře

Keramika z Maříže

Při toulkách Českou Kanadou si nenechte ujít návštěvu keramické dílny ve vesničce Maříž. V dílně, kterou založil akademický malíř a sklář Kryštof Trubáček se vyrábí originální autorská keramika, lišící se od jiných výrobků především osobitým a veselým pojetím maleb. Vesnička Maříž se nachází  nedaleko Slavonic na trojmezí Čech, Moravy a Rakouska.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (-1)
Loading...

1 komentář

Westernové městečko Šiklův mlýn – Zvole nad Pernštejnem

Uprostřed Českomoravské vysočiny se nachází již více než deset let originální western se vší romantikou a drsnou krásnou. Vesnice Zvole se nachází v okrese Žďár nad Sázavou a náleží pod Kraj Vysočina.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+9)
Loading...

komentáře

Historická vesnice řemesel a umění – Ostrá

Zavítejte do krásné historické vesničky Ostrá nedaleko Lysé nad Labem. Město Lysá nad Labem se nachází přibližně 30 km severovýchodním směrem od hlavního města Prahy. Tutu repliku keltské osady vybudovala firma Botanicus v roce 1999.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+7)
Loading...

komentáře