mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůČeská svíčkárna u Prahy

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Navštivte s námi výrobu svíček při exkurzi ve svíčkárně, která vznikla v roce 1990. Česká svíčkárna se nachází v  Šestajovicích nedaleko Prahy na ploše 4500 m2.  Šestajovická svíčkárna nabízí nejen vlastnoruční výrobu a zdobení svíček, ale také farmu s desítkami zvířat.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Vyrobte si svíčku dle Vašich představ a odneste si tento památkový suvenýr domů jako vzpomínku na netradiční odpoledne. Do činnosti v dílně v Šestajovicích se mohou zapojit jak děti, tak i dospělí.  Na děti čekají v minifarmě shetlandští poníci, holandské minikozičky, sovy pálené, miniprasátka, husy, bažanti a ostatní zvířátka. V prostoru mezi výběhy navíc návštěvníky vítají i postavy z pohádek jako např. trpaslíci se Sněhurkou, prasátka, pejsci atd. 

Zažijte tvůrčí odpoledne, které Vás jistě okouzlí.  V dílně můžete navštívit také zdejší restauraci, kde můžete ochutnat místní speciality. Ve svíčkárně je také pravidelně předváděna i samotná firemní výroba, kde můžete shlédnout rychlost a celkový postup výroby svíček. Nenechte si ujít návštěvu této svíčkárny, kde si užijete jistě skvělou zábavu.

V posledních letech se zde vyrábějí i kosmetické přípravky, koupelová sůl a parafinové zábaly. Pokud si netroufnete na vlastnoruční výrobu svíčky, pak si můžete v místní podnikové prodejně můžete zakoupit již vyrobené svíčky. Název svíčkárny Rodas vznikl ze jmen zakladatelů svíčkárny Roman, Daniela a svíčky.

Svíčkárna Rodas
Na Balkáně 211
Šestajovice, 250 92
Tel.: 281 962 341
Web: www.rodas.cz

Zdroj fotek: www.rodas.cz


GPS souřadnice

50.1058491, 14.6787291 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 6' 21.05676'', E 14° 40' 43.42476''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu