mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůBobová dráha Kutná Hora

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (-1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Nudíte se? Nevíte, jak zpestřit sobě a svým dětem odpoledne? Pak si nenechte ujít bobovou dráhu v Kutné Hoře, která Vám nabídne opravdu nevšední adrenalinový zážitek.  Bobová dráha se nachází ve sportovním Areálu Klimeška v Kutné Hoře, kde najdete v horkých letních dnech pestrou zábavu nejen na této jedinečné atrakci, ale i v sousedícím Aquaparku. 

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Bobová dráha se svou unikátní délkou 1565m je nejdelší v České republice a druhá nejdelší v Evropě. Je  položena na třech svazích kopce s převýšením 42 metrů. Bobová dráha je tvořena dvěma okruhy, z nichž ten první je spíše rekreačního typu.

Délka prvního okruhu je 750m a jízda Vám nabídne 13 zatáček a 5 terénních zlomů. Druhý okruh dráhy je vhodný spíše pro odvážnější povahy a nabízí opravdu nevšední adrenalinový zážitek. Těšit se můžete na prudší zatáčky a větší klesání, délka je 575m a vychutnat si můžete celkem 10 zatáček a 4 terénní zlomy. Jistě Vás potěší i možnost výběru bobu, lze si vybrat jednomístný nebo dvoumístný.

Jízdou na dráze můžete dosáhnout rychlosti až 58km/h, kdy průměrná rychlost bobu činí přibližně 36km/h. Sami si tak můžete regulovat rychlost pomocí brzdy. Dále jistě stojí za zmínku i velice oblíbený Zorbing, který rovněž můžete vyzkoušet v tomto areálu. Zažijte se svojí rodinou opravdu jedinečný zážitek, na který budete rádi vzpomínat. Kutná Hora navíc nabízí i řadu dalších zajímavých příležitostí k návštěvě – například spoustu kulturních památek.

Bobová dráha Kutná Hora
Pobřežní 194
284 01 Kutná Hora-Karlov
(areál Na Klimešce)
Tel.: +420 777 609 970
web: www.bobovadrahakutnahora.cz

Zdroj fotek: www.bobovadrahakutnahora.cz


GPS souřadnice

49.945072, 15.275517 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 56' 42.2592'', E 15° 16' 31.8612''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu