Warning: dirname() expects exactly 1 parameter, 2 given in /data/web/virtuals/108711/virtual/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php on line 10
Koupání - Tipy na výlety, zajímavá místa a cyklotrasy v Česku
mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůKoupání

Aquapark Kladno

Zavítejte s námi do kladenského aquaparku, který je vyhledávaný především rodinami s dětmi. Leží pouhých 25 km od hlavního města Prahy a nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (0)
Loading...

komentáře

Aquapark Špindlerův Mlýn

Aquapark Špindlerův Mlýn nabízí příjemnou a pohodovou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. Aquapark se nachází za centrem Špindlerova Mlýna v klidové části v blízkosti sedačkové lanovky Medvědín/Horní Mísečky.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (0)
Loading...

komentáře

Sečská přehrada – Oheb

Významným centrem rekreace v západní části Pardubického kraje je Sečská přehrada na Chrudimce, jejíž zděná 165 metrů dlouhá a 42 metrů vysoká hráz zadržuje jezero o rozloze 220 ha, dlouhé 5 km.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+12)
Loading...

komentáře

Aquapark Klášterec nad Ohří

Pokud v okolí Klášterce nad Orlicí zvažujete koupání, zahrňte do svých představ i akvapark přímo v Klášterci nad Ohří. Nabízí velkou řadu atrakcí a celou řadu dalších volnočasových aktivit.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+7)
Loading...

komentáře

Termální koupaliště Velké Losiny

Pojďte s námi navštívit jediné termální koupaliště v České republice. Udělejte si s rodinnou celodenní výlet za zdravím a dopřejte vašemu tělu odpočiněk. Koupel v léčivé  termální vodě skvěle působí na pohybové, nervové, respirační, kožní i oběhové nemoci.


Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+3)
Loading...

komentáře

Koupaliště Flošna, Hradec Králové

Krajskému městu Hradec Králové venkovní koupaliště řadu dlouhých let chybělo. Nyní však mají návštěvníci a obyvatelé Hradce Králové možnost navštívit moderní nové koupaliště Flošna, které nabízí vodní radovánky pro všechny věkové kategorie.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+4)
Loading...

komentáře

Aquapark Liberec – Centrum Babylon

Osvěžující vody v parných dnech není nikdy dostatek a pokud jsou k chladivým bazénům doplněny ještě zajímavé atrakce a zázemí, máme zde ideální prostředí pro trávení prázdninových dní. Akvapark Babylon v Liberci patří k našim největším a nejlépe vybaveným.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+6)
Loading...

komentáře