mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůAquapark Liberec – Centrum Babylon

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+6)
Loading...
Orientační mapka výletu

Osvěžující vody v parných dnech není nikdy dostatek a pokud jsou k chladivým bazénům doplněny ještě zajímavé atrakce a zázemí, máme zde ideální prostředí pro trávení prázdninových dní. Akvapark Babylon v Liberci patří k našim největším a nejlépe vybaveným.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

V areálu Aquaparku Liberec, kterému místní neřeknou jinak než Babylon, naleznete desítky útočišť, kam můžete s dětmi zajít či trávit volné chvilky. Mezi oblíbené atrakce dospělých patří například Římské lázně, děti naopak ocení skluzavky, čtyři zábavné tobogány, z nichž jeden je vybavený vodní clonou přinášející nevšední zážitek.

Ovážní milovníci adrenalinových zážitků zaručeně využijí space-bowl, trošku méně odvážní pak mohou prolézt více než 100 metrů síťových prolézaček. V programu bazénů je k dispozici i oblíbený aquazorbing.

Oddych naleznete i v romantické jeskyni, u které je rovněž atrakce divoké řeky. Pokud již koupání budete mít dost, návštěvu tohoto akvaparku můžete ještě doplnit o prohlídky mořského akvária s netradiční a zajímavou mořskou faunou.

Pokud vám cokoliv chybí, využijete i aquashop, stejně tak jako kvalitního stravování. A pamatujte, všichni do 100 cm vzrůstu mají vstup zdarma.

Aquapark Liberec – centrum Babylon
Nitranská 1
Liberec

Web: http://www.centrumbabylon.cz

Otevírací doba
denně 10-22h, v pátek 10-23.

Zdroj foto: centrumbabylon.cz


GPS souřadnice

50.7602466, 15.0526151 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 45' 36.88776'', E 15° 3' 9.41436''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu