mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Šachty – Vysoké nad Jizerou, Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařské středisko Šachty se nachází v severních Čechách na okraji města Vysoké nad Jizerou. Díky ideálním klimatických podmínkám si můžete užívat zimních radovánek až 5 měsíců v roce.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Skiareál Šachty nabízí svým návštěvníkům tři moderní vleky a dva dětské. Těšit se můžete na 7 sjezdových tratí všech obtížností o celkové délce 4 km. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Pro milovníky běžek je připraveno až 35 km bežeckých tras, které jsou rovněž pravidelně upravovány. Pokud si chcete užít netradiční zábavu, pak využijte snowtubing. Jízda v nafukovacích člunech ve sněhovém korytu si oblíbí jak děti, tak i dospělí.

Pro ratolesti je připraven dětský park, kde mohou využít pohádkové a zvířecí slalomové dráhy s podjezdy a tunely. Pro děti, které teprve začínají lyžovat je ideální lyžařský kolotoč. Výuka v lyžařské školičce probíhá formou různých her a soutěží, tudíž se nemusíte obávat, že by se vaše děti nudily. Samozřejmostí je též večerní lyžování, ski servis, půjčovna lyžařského vybavení, lyžařská škola s vlastním vlekem, restaurace přímo u sjezdovky a mnohé další.

Pokud se vydáte do tohoto lyžařského střediska autem, pak jistě využijete bezplatné parkoviště. Ski areál Šachty nabízí komplexní služby a moderní sjezdové tratě, které uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky. Pravidelně do tohoto areálu jezdí i skibusy a to z Prahy, Trutnova, Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště a dalších měst.

Krkonoše patří mezi velice oblíbené destinace nejen pro oblíbené zimní radovánky, ale jsou hojně navštěvovány i pro letní turistiku. Okolní krásná příroda v sobě skrývá nezapomenutelné kouzlo.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.6931, 15.3936 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 41' 35.16'', E 15° 23' 36.96''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu