mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Desná Parlament – Jizerské hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Desná Parlament leží nad městem Desná na severu České republiky v nadmořské výšce 550 m.n.m. Středisko je vhodné pro rodiny s dětmi a méně náročné lyžaře. Široké sjezdové tratě jsou ideální pro začínající lyžaře a malé děti.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Desná Parlament nabízí svým návštěvníkům tři lyžařské vleky a čtyři nenáročné sjezdovky. Přepravní kapacita činí 1700 osob,  sjezdové tratě nabízejí délku 2,2 km. Samozřejmostí je večerní lyžování, lyžařská škola, bezplatné parkování nedaleko areálu, občerstvení, půjčovna lyžařského vybaveni a mnohé další. Pro nejmenší je k dispozici dětská školička s provazovým lyžařským vlekem o délce 100 metrů.

Výuka probíhá zábavnou formou pod vedením zkušených instruktorů. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány moderní technikou. Jistě Vás potěší i možnost pořádání různých závodů závodů a skiareál Desná Parlament Vám zajistí i bezplatné půjčení branek, startovních čísel a stupňů vítězů. Nenechte si ujít příjemné prostředí na sjezdových tratí, kde zažijete klidné lyžování bez dlouhých front a přeplněných sjezdovek. Jizerské hory nabízejí ideální klimatické podmínky pro milovníky sjezdového i běžeckého lyžování.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.75987, 15.30283 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 45' 35.532'', E 15° 18' 10.188''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu