mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Černá Říčka Desná – Jizerské hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Ski areál Černá Říčka se nachází na okraji obce Desná v nadmořské výšce 685 – 788 m.n.m. Ideální nadmořská výška nabízí skvělé podmínky pro lyžování na přírodním sněhu. Lyžařská sezóna začíná v prosince a končí obvykle v dubnu.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Černá Říčka nabízí svým návštěvníkům 4 sjezdové tratě různé obtížnosti o celkové délce 2,4 km. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby i uměle zasněžovány. Středisko je vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé lyžaře. Na své si zde přijdou i snowboardisti, pro které je připraven malý snowpark. Samozřejmostí je také večerní lyžování, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, občerstvení, ski servis, lyžařská a snowboardová škola,parkoviště a mnohé další.

Pro ratolesti je k dispozici dětský provazový vlek se školičkou lyžování. Zkušení instruktoři naučí vaše děti lyžovat nenásilnou zábavnou formou. Výuka v lyžařské škole probíhá podle nejnovějších trendů a metodických postupů. Během celé zimy se zde konají různé zábavné a doprovodné akce. Lyžařské středisko Desná – Černá Říčka nabízí pestré sportovní vyžití jak lyžařům, tak i snowboardistům a rodinám s dětmi.

Nenechte si ujít malebnou horskou krajinu Jizerských hor. Sjezdovky Jizerské hory jsou moderní a pravidelně udržované, tudíž si zde jistě užijete spoustu zábavy a zimních radovánek.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.7792, 15.3287 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 46' 45.12'', E 15° 19' 43.32''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu