mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Kořenov – Rejdice, Jizerské hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Kořenov-Rejdice nalezneme na hranici Jizerských hor a Krkonoš. Všechny tratě a překážky jsou pravidelně upravovány a dosněžovány. Pro milovníky běžek jsou připraveny běžecké trasy s napojením na lyžařskou magistrálu.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Kořenov – Rejdice je ideálním místem pro méně náročné lyžaře. K dispozici jsou 3 sjezdovky o délce 950 metrů. Tento areál je ovšem rájem pro všechny snowboardisty, nachází se tu totiž jeden z nejlepších českých snowparků, který je známý také pořádáním významných soutěží ve freestyle snowboardingu. Snowboardisté se mohou těšit na 20 překážek a vlastní svah. Různá obtížnost překážek nabízí bohaté vyžití jak pro zkušené ridery, tak i pro začátečníky. Nenechte si ujít oblíbené večerní lyžování na osvětleném svahu.

Dva vleky a jedna dvousedačková lanovka zase zajišťují plynulé odbavování návštěvníků bez front a čekání. Skiareál Kořenov – Rejdice dále nabízí lyžařskou a snowboard školu a také půjčovnu lyžařského vybavení.  Rejdice jsou také  hostitelem mnoha významných sportovních událostí jako např. Český pohár ve freestyle snowboardingu nebo Národní a Mezinárodní Dětská Olympiáda.

České hory v létě jsou nádherné. Nicméně Jizerské hory přináší svým návštěvníkům také ohromné množství možností, jak aktivně strávit zimní dovolenou.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.7343, 15.3608 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 44' 3.48'', E 15° 21' 38.88''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu