mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Kořenov – Příchovice, Jizerské hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Příchovice leží přibližně 3 km od města Tanvald v nadmořské výšce 801 m.n.m. Do Příchovic se dostanete po sjezdu z mezinárodní silnice E-65. Svůj automobil můžete zaparkovat na místním parkovišti, které se nacházejí přímo u přístupu ke sjezdovce u horní stanice vleku.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Kořenov – Příchovice je vhodný spíše pro méně náročné lyžaře, kteří preferují klidné lyžování v příjemném prostředí. Těšit se můžet na celkem 3 sjezdové tratě o celkové délce přes 2km. Pro milovníky snowboardu je připraven oblíbený snowboard park, kde si užijí spoustu zábavy i zkušení rideři. Přepravu na vrcholky sjezdovek zajišťují dva vleky o délce přes 500 m a jeden dětský, který je součástí lyžařské školičky. Dále se můžete těšit na školu lyžování i snowboardu, večerní lyžování, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, bezplatné parkoviště pro 120 aut, občerstvení a mnohé další.

V okolí areálu můžete využít několik udržovaných i přírodních běžeckých stop. Skiareál Kořenov – Příchovice je součástí největší lyžařské oblasti v České republice skiregion.cz, která se nachází na rozmezí západních Krkonoš a Jizerských hor. Velkou výhodou je především to, že můžete využít společné jízd v lyžařských střediscích Rokytnice nad Jizerou, Harrachov, Paseky nad Jizerou, Příchovice a Rejdice. Jizerské hory jsou velice vyhledávanou oblastí pro všechny zimní sporty. Ideální nadmořská výška, moderní lyžařské areály a kvalitní sjezdové tratě to vše a ještě mnohem více na vás čeká v Jizerských horách.

Zdroj fotek: http://www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.7376, 15.346 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 44' 15.36'', E 15° 20' 45.6''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu