mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Surfanic Zlatá Olešnice, Jizerské hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařské středisko Zlatá Olešnice nalezneme na jihozápadní straně Javorníku, na pomezí Krkonoš a Jizerských hor v nadmořské výšce 690 m.n.m. Sjezdovky se nacházejí na západních svazích vrchu Javorník. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak i lyžaři začátečníci a pokročilí.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Surfanic Zlatá Olešnice nabízí celkem dvě sjezdové tratě v délkách 600 a 800 metrů. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány rolbou značky Bombardier. Pokud se do střediska vypravíte automobilem, pak můžete využít bezplatné parkoviště pro cca 40 vozidel. Díky své ideální poloze nabízí tento areál celodenní lyžování na slunci.

Přepravu zajišťují dva vleky o celkové kapacitě 970 osob za hodinu. Bohužel zde není možnost večerního lyžování. Skiareál Surfanic Zlatá Olešnice nabízí půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařskou a snowboardovou školu, ski servis, občerstvení a mnohé další. V okolí naleznete také upravované běžecké tratě, ze kterých se můžete kochat překrásným výhledem na malebnou horskou krajinu.

Zlatá Olešnice je velice oblíbená lokalita nejen pro zimní sporty, ale i v létě je hojně navštěvována především milovníky cykloturistiky. Těšit se zde můžete na velice dobře značené cyklostezky, obcí prochází nová cyklostezka Járy Cimrmana.  Jizerské hory nabízejí ideální klimatické podmínky pro všechny zimní sporty.

Zdroj fotek: http://www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.70854, 15.3535 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 42' 30.744'', E 15° 21' 12.6''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu