mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Paseky nad Jizerou, Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Paseky nad Jizerou se nachází v oblasti Krkonošského národního parku v blízkosti Hromovky a Kapradníku. Paseky nad Jizerou jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro lyžaře začátečníky a pokročilé.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Paseky nad Jizerou nabízejí svým návštěvníkům celkem 8 sjezdových tratí, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Převoz zajišťuje 7 vleků, které přepraví za hodinu až 5000 osob. Sjezdovky jsou převážně střední obtížnosti, jejich celková délka činí 10 km. Samozřejmostí je večerní lyžování, parkoviště, ski servis, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, občerstvení, lyžařská škola a mnohé další.

V okolí areálu naleznete mnoho kilometrů upravovaných běžeckých tras, kde se můžete kochat překrásným výhledem na malebnou horskou krajinu. Ideální klimatické podmínky zaručují bohatou sněhovou nadílku. Pro děti je připravena lyžařská školička s vlastním vlekem. Výuka probíhá formou zábavy, tudíž si zde vaše ratolesti užijí spoustu zábavy. Skiareál Paseky nad Jizerou je rájem pro všechny milovníky snowboardu. Pro slalomisty jsou tu ideálně udržované a široké sjezdovky. Pro vyznavače skoků a trubek jsou připraveny 2 velké skoky a slidy.

Krkonoše jsou ideálním místem pro všechny milovníky zimních sportů. Na své si zde přijdou jak lyžaři, běžkaři, tak i snowboardisti.  Moderní lyžařská střediska nabízejí perfektně upravované sjezdové tratě.

Zdroj fotek: www.pizar.cz


GPS souřadnice

50.7255, 15.386 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 43' 31.8'', E 15° 23' 9.6''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu