mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Kněžický vrch, Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Kněžický vrch leží nedaleko města Vrchlabí v nadmořské výšce 550 až 710 metrů. Ideální mírné svahy jsou vhodné pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Kněžický vrch nabízí svým návštěvníkům celkem 10 sjezdových tratí, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Přepravu zajišťuje 3-sedačková lanovka Doppelmayr a 3 vleky s celkovou přepravní kapacitou 4600 os./hod. Pouze 2 sjezdové tratě jsou střední obtížnosti, ostatní zvládnou i úplní začátečníci.

Středisko Kněžický Vrch nabízí také pestré vyžití všem milovníkům snowboardu a to ve snowparku, který navrhnul Richard Skander – jeden z nejlepších snowboardistů u nás. Nenechte si ujít z vrcholu Kněžického vrchu překrásný výhled na Vrchlabí a okolní panorama Krkonoš. Tento lyžařský areál nabízí komplexní služby. V okolí naleznete upravované běžecké tratě o celkové délce 50 km.

Pokud zavítáte do lyžařské školy, pak Vás bude učit bývalá reprezentantka ve sjezdovém lyžování Lenka Kebrlová. Skiareál Kněžický vrch dále nabízí občerstvení, ski servis, půjčovnu lyžařského vybavení, parkování, večerní lyžování a mnohé další.

Krkonoše jsou rájem pro všechny milovníků zimních sportů  a také pěší turistiky.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.63619, 15.60359 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 38' 10.284'', E 15° 36' 12.924''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu