mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Velká Úpa – Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Velká Úpa se nachází v samém srdci Krkonoš na trase mezi Trutnovem a Pecí pod Sněžkou v nadmořské výšce 710 až 1060 metrů. Ve Velké Úpě jsou velice příznivé klimatické podmínky pro všechny typy zimních sportů.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Velká Úpa disponuje 3 vleky, jednou třísedačkovou lanovou dráhou a pro ratolesti je připraven lanový dětský vlek. Těšit se můžete na 3 sjezdové tratě různých obtížností. Na své si zde přijdou jak lyžaři začátečníci, tak i pokročilí.  Jen několik metrů od horní stanice lanovky nalezneme upravovaný běžecký okruh kolem Pěnkavčího vrchu, který dále navazuje na velice oblíbenou Krkonošskou magistrálu.

Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Lyžařský areál Skiport – Velká Úpa dále nabízí parkoviště, občerstvení, večerní lyžování, lyžařské školy, půjčovnu lyžařského vybavení, skibusy a mnohé další. Areál je vhodný i pro rodiny s dětmi.V areálu je pro Vás připraveno mnoho atrakcí jako např. velice vyhledávaný zorbing.  Milovníci snowboardu jistě nadchne nový snowpark s pěti kvalitními překážkami. V okolí areálu se nalézá mnoho penzionů, chat i hotelů. Panenská příroda, moderní sjezdové tratě a komplexní služby to vše  a mnohé další naleznete v lyžařském středisku Velká Úpa.

Krkonoše jsou vhodnou lokalitou nejen pro zimní sporty, ale též pro letní rekreaci a turistiku.

Zdroj fotek: www.skiport.cz


GPS souřadnice

50.691, 15.7688 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 41' 27.6'', E 15° 46' 7.68''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu