mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Horní Mísečky Medvědín – Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Horní Mísečky Medvědín leží v nadmořské výšce 1000 metrů nad mořem a nachází se severně od Vítkovic a na západ od Špindlerova Mlýna. Středisko je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro lyžaře začátečníky a pokročilé. Ideální nadmořská výška zaručuje bohatou sněhovou nadílku a to až 5 měsíců v roce.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Horní Mísečky Medvědín nabízí svým návštěvníkům dvě lanovky a sedm lyžařských vleků. Těšit se můžete na více než 11 km upravovaných sjezdových tratí. Pro milovníky snowboardu je připraven snowpark s vlastním vlekem. Lyžařské středisko Horní Mísečky je součástí ski areálu Špindlerův Mlýn a spojuje je čtyřsedačková lanová dráha s areálem Medvědín. Horní Mísečky jsou velice oblíbeným místem i na hřebenové túry.

Příznivci běžek mohou využí běžecké tratě v délce 50 km. Běžecké trasy jsou zde rovněž pravidelně upravovány. Skiareál Horní Mísečky Medvědín je propojen s areálem Svatý Petr pravidelnou autobusovou linkou SKI BUSU. Pro ratolesti je připravena dětská lyžařská školička, která nabízí velice oblíbenou formu výuky a to pomocí různých her a soutěží. Samozřejmostí je večerní lyžování, půjčovna lyžařského vybavení, ski servis, občerstvení a mnohé další.

Krkonoše patří mezi vyhledávané lokality díky upravovaným sjezdovým a běžeckým tratím. Příznivé klimatické podmínky zaručí dostatek sněhové nadílky.

Zdroj fotek: http://www.skiareal.cz


GPS souřadnice

50.7297, 15.5725 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 43' 46.92'', E 15° 34' 21''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu