mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Luisino údolí, Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Luisino údolí leží v samém srdci Krkonoš mezi obcemi Dolní Dvůr a Strážné v nadmořské výšce 750 až 860 metrů. Středisko je sice malé, ovšem překvapí vás nízkými cenami a pohodlnými jízdami bez čekání a dlouhých front.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Luisino údolí nabízí svým návštěvníkům dvě sjezdové tratě – červenou a modrou.  Červená sjezdová trať měří 550 metrů a je vhodná pro pokročilejší lyžaře. Modrá sjezdová trať má 350 metrů a je ideální pro začátečníky. Přepravu na vrcholky sjezdovek zajišťují dva vleky s celkovou kapacitou 1 900 osob za hodinu.

Samozřejmostí je lyžařská a snowboardová škola, ski servis, občerstvení, půjčovna snowboardového a lyžařského vybavení a mnohé další. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby i uměle zasněžovány. Bohužel skiareál Luisino údolí nenabízí večerní lyžování, jelikož sjezdovky nejsou vybaveny umělým osvětlením. Vydáte-li se do tohoto areálu vlastním automobilem, pak ho můžete nechat zaparkovaný na bezplatném parkovišti, které se nachází v bezprostřední blízkosti vleku.

Na své si zde přijdou jak lyžaři, tak i snowboardisti. Pro ratolesti je připravena dětská školička včetně dětského lana.  Krkonoše nabízejí ideální podmínky pro všechny zimní sporty.  V letních měsících je tato lokalita oblíbená především pro pěší turistiku.

Zdroj fotek: www.levnevleky.cz


GPS souřadnice

50.66138, 15.63311 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 39' 40.968'', E 15° 37' 59.196''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu