mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Svoboda nad Úpou Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Svoboda nad Úpou leží ve Svobodě nad Úpou a je součástí Skiresortu Černá Hora s platností společné jízdenky s lyžařskými areály Černá hora – Janské Lázně a Černý Důl. Středisko Svoboda nad Úpou je oblíbené především rodinami s dětmi a začátečníky. Těšit se můžete na okouzlující malebnou krajinu a moderní služby, které tento areál poskytuje.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Svoboda nad Úpou nabízí svým návštěvníkům 3 modré sjezdové tratě, z nichž každá má délku 350 metrů. Přepravu zajišťují 3 vleky v délkách 340m, 300m, 200m. Přepravní kapacita činí 1800 osob za hodinu. Samozřejmostí je lyžařská a snowboardová škola, půjčovna lyžařského vybavení, ski servis, večerní lyžování, umělé zasněžování, občerstvení a mnohé další.

Jistě Vás potěší možnost zdarma si vyzkoušet slalomovou trať s časomírou. Skiareál Svoboda nad Úpou je klidnější lyžařské středisko, kde naleznete komplexní služby pro zimní radovánky. Středisko leží v nadmořské výšce 530-600 m n. m., tudíž si zde užijete lyžování až do jarních měsíců. Pro ratolesti je připraven dětský vlek a cvičná louka.

Na své si zde přijdou nejen lyžaři, ale také snowboardisty. Krkonošské sjezdovky jsou ideálním místem pro strávení zimní dovolené.  Nenechte si ujít okouzlující malebnou krajinu, perfektní sjezdové tratě a moderní skiareály.

Zdroj fotek: http://www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.62596, 15.81648 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 37' 33.456'', E 15° 48' 59.328''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu