mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki resort Černá Hora – Jánské lázně, Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Černá Hora je součástí SkiResortu ČERNÁ HORA, tzn. lyžařského regionu, který spojuje lyžařské areály Janské Lázně, Černý Důl a Svoboda nad Úpou. Černá Hora leží  ve východních Krkonoších a leží v nadmořské výšce 530 až 1260 metrů.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Spojením lyžařských areál vznikl sjednocený odbavovací systém, který umožňuje společný skipas na všechny 3 střediska, dále pak společná nabídka sjezdových tratí všech druhů obtížnosti a moderní dopravní zařízení s vysokou přepravní kapacitou. Ski areál Černá Hora nabízí svým návštěvníkům jedinou 8-mi místnou kabinkovou lanovkou v České republice, dále pak čtyřmístnou lanovou dráhu a 10 vleků.

Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak i sportovněji založení lyžaři. Těšit se můžete na sjezdové tratě všech obtížností o délce 3 kilometrů. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Nenechte si ujít jedinečnou 3,5 kilometrů dlouhou sáňkařskou dráhu, kde si jistě užijete spoustu zábavy.

Děti jistě ocení dětský park a pro milovníky běžek jsou připraveny pravidelně upravované běžecké tratě o celkové délce 50 km. Na své si zde přijdou i snowboardisti, kteří jistě navštíví velice oblíbený snowpark, kde si mohou vyzkoušet různé překážky a skokánky. Skiareál Černá Hora dále nabízí ski servis, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, občerstvení, večerní lyžování, parkoviště a mnohé další.

Krkonoše nabízejí moderní lyžařská střediska, která uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře, snowboardisty a běžkaře.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.6489, 15.7522 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 38' 56.04'', E 15° 45' 7.92''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu