mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Malá Úpa, Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Malá Úpa vznikl spojením dvou středisek a to původního areálu pod názvem U kostela a zcela nového střediska Pomezky, které se nachází přímo v obci Malá Úpa. Lyžařské středisko Malá Úpa je ideálním místem po rodiny s dětmi a také pro začínající a středně zdatné lyžaře. Pro obě střediska tedy platí společná pernamentka.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Malá Úpa disponuje 8 vleky a nabízí přes 3 km upravovaných sjezdových tratí. Středisko Pomezky nabízí svým návštěvníkům kvalitní a širokou sjezdovku, která je ideální zejména pro začínající a středně pokročilé lyžaře. V blízkosti sjezdovky můžete navštívit i dětský park, kde probíhá výuka lyžování formou zábavy.

Středisko U Kostela disponuje pěti sjezdovkami, které obsluhují čtyři vleky. Na své si zde přijdou i nároční lyžaři. Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Pokud si troufáte začít opravdový pocit jako závodník na lyžích, pak můžete zdarma vyzkoušet slalomový svah s pevnou časomírou. Sto metrů od sjezdovky můžete zavítat do Sport Centra, které je vybaveno relaxačním centrem, kde si jistě rádi odpočinete po sportovních aktivitách. Skiareál Malá Úpa – SKiMU patří mezi moderní lyžařská střediska, která mají rozhodně co nabídnout.

Malá Úpa je ideálním místem i pro vyznavače běžeckého lyžování, které mohou využít Krkonošskou magistrálu spojující západní a východní Krkonoše. Krkonoše jsou velice oblíbenou lokalitou nejen pro vyznavače zimních sportů, ale každoročně jsou vyhledávané i pro letní turistiku.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.7297, 15.8269 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 43' 46.92'', E 15° 49' 36.84''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu