mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Špindlerův mlýn – Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Špindlerův mlýn se řadí mezi naše nejznámější horské středisko a leží přibližně 120 km od Prahy. Lyžařský areál nabízí vynikající podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Špindlerův mlýn disponuje 5 lanovkami a 11 vleky s přepravní kapacitou 20.000 osob/hod. Těšit se můžete na celkem 25 km dlouhých sjezdových tratí, které jsou pravidelně upravovány a pravidelně zasněžovány. Na své si zde přijdou jak lyžaři začátečníci, tak i pokročilí.  Skiareál Špindlerův Mlýn vznikl sloučením lyžařských středisek Medvědín, Svatý Petr, Horní Mísečky, Hromovka a Labská.

Právě v lyžařském areálu Svatý Petr naleznete nejlepší sportovní vyžití ve Špindlerově Mlýně. Každý rok se zde pořádají různé významné sportovní akce. Snowboardisty jistě potěší moderní snowpark a velice oblíbená U- rampa. Pro milovníky běhu na lyžích jsou připraveny upravované běžecké tratě o délce 100 km.

Samozřejmostí jsou též restaurace, servis, snowtubing,lyžařské a snowboardové školy, bobová a sáňkařská dráha, večerní lyžování na kvalitně osvětlené sjezdové trati Hromovka. Skiareál Špindlerův Mlýn patří do skupiny šestnácti prestižních zimních středisek Evropy, USA a Kanady, kde se pravidelně koná Světový pohár žen v Alpském lyžování. Krkonoše jsou ideální místem pro milovníky kvalitních a komfortních sjezdovek a také patří k velice oblíbené lokalitě pro strávení dovolené či víkendu dle Vašich přání a představ.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.7208, 15.6234 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 43' 14.88'', E 15° 37' 24.24''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu