Warning: dirname() expects exactly 1 parameter, 2 given in /data/web/virtuals/108711/virtual/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php on line 10
Ski areál Deštné v Orlických horách - Tipy na výlety, zajímavá místa a cyklotrasy v Česku
mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Deštné v Orlických horách

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Deštné je jedním ze tří největších lyžařských středisek v Orlických horách. Obec Deštné v Orlických horách leží v nadmořské výšce 650 metrů v údolí říčky Bělé a Deštenského potoka. 

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Deštné v Orlických horách uspokojí lyžaře všech typů. Délka tratí v Deštné se pohybuje od 100 – 1200 m. Jistě vás potěší i to, že na jeden skipas Vám nabídne celkem 5 sjezdovek všech různých obtížností. Areál disponuje sedačkovou lanovkou a 6 vleky.

Skiareál Deštné v Orlických horách nabízí i kvalitní lyžařskou a snowboardovou školu, servis a půjčovnu. Samozřejmostí tohoto areálu je i večerního lyžování. Můžete se těšit na 4 kilometry plně zasněžovaných sjezdovek. Milovníci běžeckého lyžování jistě potěší nástupy na více jak 60 km strojově upravovaných běžeckých tratí nebo sportovní běžecké okruhy přímo ve středisku. Těšit se můžete i bobovou a sáňkařskou dráhu. Toto lyžařské středisko je známé také díky pravidelným tréninkům našich skibobistů.

K nejoblíbenějším patří v areálu Sportovní sjezdovka s převýšením 210 m a délkou 900 m. Její plochý terén umožňuje volit vlastní rychlost i způsob jízdy.
Váš automobil můžete ponechat na přilehlém parkovišti a to zcela zdarma.
Krásná příroda a pohodová atmosféra to je lyžování v Orlických horách.

Zdroj fotek: skicentrumdestne.cz


GPS souřadnice

50.2931, 16.3714 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 17' 35.16'', E 16° 22' 17.04''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu
Čtěte:   Ski areál Mladé Buky - Krkonoše

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu