mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Červená Voda – Čenkovice, Orlické hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařská areál Červená Voda-Čenkovice se nachází v severovýchodní části Bukové hory v nadmořské výšce 960 metrů a tento skiregion nabízí až 6 kilometrů upravovaných sjezdových tratí.  Svými parametry a vybavením toto lyžařské středisko nabízí návštěvníků zázemí evropské úrovně.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Červená Voda vznikl teprve v loňském roce a to spojením s lyžařským střediskem Čenkovice. Jistě uvítáte zdejší sjezdovku, která je svou délkou 2150 metrů nejdelší v Orlických horách. Náročnost sjezdovky je střední (červená). O komfortní přepravu na vrchol Bukové hory se postará jediná vyhřívaná čtyřsedačková lanová dráha v ČR. Ratolesti jistě potěší dětský skipark, kde si užijí jistě spoustu zábavy. Přístup do tohoto areálu je možný i přes sjezdové tratě, které vedou na Bukovou horu z horského střediska Čenkovice.

Stanice lanovek a vleků jsou vzdáleny pouhých 130 metrů. Díky tomuto propojení je na Bukové hoře opravdu pestré vyžití pro všechny zimní sporty. Samozřejmostí je též lyžařská škola, servis lyží a snowboardu, občerstvení, centrální parkoviště a mnohé další. Z vrcholu Bukové hory můžete nastoupit na strojově upravované běžecké trasy, které mají délku až 50 km. Skiregion Buková hora nabízí moderní sjezdovky pro všechny milovníky zimních radovánek. Na své si zde přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři a snowboardisti.

Sjezdovky v Orlických horách jsou ideálním místem pro strávení zimní dovolené.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.0096, 16.6935 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 0' 34.56'', E 16° 41' 36.6''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu