mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Přívrat Orlické hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Přívrat leží ve Východních Čechách a to mezi městy Ústí nad Orlicí, Česká Třebová a Litomyšl v nadmořské výšce 435 až 510 metrů. Lyžařské středisko Přívrat je ideální pro rodiny s dětmi, ale na své si zde přijdou všechny generace.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Skiareál Přívrat nabízí celkem tři sjezdové tratě, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Přepravu zde zajišťují 4 vleky s přepravní kapacitu 2300 osob za hodinu. Pro děti je připraven park Pinguin s provazovým vlekem s vlastní sjezdovkou a lyžařským kolotočem. Výuka lyžování probíhá formou her a soutěží, tudíž se nemusíte obávat, že by se zde vaše ratolesti nudily. Pokud se vydáte do tohoto areálu automobilem, pak můžete využít bezplatné parkoviště.

Samozřejmostí je večerní lyžování, občerstvení, lyžařská škola, ski servis, půjčovna lyžařského vybavení a mnohé další. Ski areál Přívrat nabízí pestré zimní vyžití a moderní sjezdové tratě. Na své si zde přijdou jak lyžaři začátečníci, tak i mírně pokročilí.  Areál dále nabízí pravidelnou dopravu SKI Busem a pro školy je připraven School bus. Tento areál nabízí také velice oblíbený snowtubing.

Lyžařské středisko Přívrat dále nabízí k zapůjčení velice žádané horské koloběžky- Downhill cart (sjezdová tříkolka) nebo si vaše ratolesti mohou zapůjčit dětské čtyřkolky. Orlické hory nabízejí moderní lyžařská střediska zahrnující komplexní služby a perfektní atmosféru během zimních radovánek.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

49.9167, 16.3833 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 55' 0.12'', E 16° 22' 59.88''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu