mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Kraličák – Kralický Sněžník

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+3)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Kraličák  leží v Jeseníkách  v nádherné krajině pohoří Králického Sněžníku. Na své si zde přijdou jak lyžaři začátečníci na modrých sjezdovkách, tak i pokročilí na červených a černých sjezdovkách.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Kraličák vznikl propojením lyžařského střediska Hynčice pod Sušinou a Stříbrnice. Můžete se tak těšit na moderní rodinné středisko, kde si užijí zimní radovánky i ty nejnáročnější návštěvníci. Ski areál Kraličák nabízí svým návštěvníkům 10 sjezdových tratí, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Celková délka sjezdovek činí 7,1 km. Převoz zajišťuje lanovka a 6 lyžařských vleků. Samozřejmostí je lyžařská škola, večerní lyžování, ski servis, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, občerstvení a mnohé další. Pro milovníky snowboardu je připraven snowpark, kde si můžete vyzkoušet skoky a různé překážky.

Pro ratolesti je připravena sněhová škola, která je vybavena různými atrakcemi a také dětským lanem pro výuku lyžování. Prostor je ohraničený a zabezpečený, tudíž nemusíte mít o své děti vůbec žádné starosti a v klidu si tak užívat zimních radovánek. Skiareál Kraličák nabízí svým návštěvníkům komplexní služby pro všechny lyžaře, snowboardisty i běžkaře.  Nenechte si ujít okouzlující zimní výhledy z horských hřebenů až do hlubokých údolí. Právě díky upravovaným běžeckým trasám se můžete kochat malebnou zimní krajinou. Kralický Sněžník je ideálním místem pro všechny druhy zimních sportů. 

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.16114, 16.90224 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 9' 40.104'', E 16° 54' 8.064''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu