mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůKoupaliště Flošna, Hradec Králové

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+4)
Loading...
Orientační mapka výletu

Krajskému městu Hradec Králové venkovní koupaliště řadu dlouhých let chybělo. Nyní však mají návštěvníci a obyvatelé Hradce Králové možnost navštívit moderní nové koupaliště Flošna, které nabízí vodní radovánky pro všechny věkové kategorie.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Hlavní plavecký bazén má 5 dráh a délku 25. Poskytne tak dostatek prostoru všem, kteří chtějí trénovat svoji kondičku či prostě jen realizovat kondiční plavání. Druhým často využívaným bazénem je rekreační bazén, který disponuje proudovým kanálem, perličkou, velmi příjemnými masážními tryskami a chrličem vody.

Myšleno bylo i na děti a neplavce. Dětský bazén pro neplavce a dětské brouzdaliště nabízí rovněž spoustu zábavy – od skluzavek, přes vodního ježka, až po sedací bóje – masážní lavice. Kluci vojáci zajisté přivítají i vodní děla. Relax klidné vody vyzkoušíte například i na atrakci „líná řeka“.

Ke správnému koupání patří i trošku adrenalinu. Pokud máte pro strach uděláno, vyzkoušejte místní tobogán pro jízdu na duších, případně velký tobogán s dojezdem do bazénu. Nicméně i připravená speciální skluzavka může zkušené vodní vlky překvapit.

Koupaliště Flošna v Hradci Králové je koncipováno jako celodenní program – naleznete zde i potřebné zázemí – restauraci a související občerstvovací místa, ale i další mimovodní zábavní disciplíny – bowling, fitness centrum nebo squash. Ten kdo vodu úplně nechce opustit zavítá do finské sauny či biosauny, využije služby whirlpoolu nebo wellness služeb. Speciální parní a aroma kabiny pomohou zrelaxovat vaše tělo a připravit ho například na plážový volejbal, pro který jsou připravena dvě hřiště.

Koupaliště Flošna pamatuje i na malé děti, pro které je připraven dětský koutek a maminkám i přebalovací kabiny s dostatkem soukromí.

Koupaliště Flošna – Hradec Králové
Čáslavská 199
Web: http://www.snhk.cz/flosna/

Otevírací doba: PO – PÁ – 10-21, SO – NE – 9-21

V parných dnech je otevírací doba koupaliště flexibilnější –  brány se otevřou o něco dříve a jejich uzavření proběhne až o půlnoci.

Zdroj fotek: Koupaliště Flošna – Hradec Králové


GPS souřadnice

50.2094261, 15.8326259 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 12' 33.93396'', E 15° 49' 57.45324''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu