mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Radvanice – Jestřebí hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Radvanice leží v klidné části Radvanic na severní straně Jestřebích hor. Středisko je vhodné pro rodiny s dětmi, ale nabízí pestré zimní vyžití i pro středně pokročilé lyžaře.Radvanice se nachází mezi Trutnovem a Adršpachem.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Radvanice nabízejí svým návštěvníkům 3 vleky, z nichž jeden je určen pro děti. K dispozici je jedna sjezdová trať, která je pravidelně upravována a uměle zasněžována. Na své si zde přijdou i snowboardisti a příznivci běžeckého lyžování. V létě jsou Jestřebí hory navštěvovány z důvodu pěší turistiky a cyklistiky. Jistě budete mile překvapeni ze psího spřežení, které zde můžete potkat jak v letních měsících, tak i v zimních.

Samozřejmostí je také večerní lyžování, půjčovna lyžařského vybavení, občerstvení, ubytování, parkování a mnohé další služby. Skiareál Radvanice se nachází v nadmořské výšce 550 – 650 metrů. Díky své výšce a ideálním klimatickým podmínkám si zde můžete užívat zimních radovánek po celou zimu. V okolí naleznete také velice krásné běžecké tratě, ze kterých se můžete kochat překrásným výhledem na malebnou krajinu hor. Pro děti je k dispozici lyžařská škola pod vedením zkušených instruktorů, kteří naučí vaše děti zábavnou formou lyžovat.

Jestřebí hory  jsou díky své ideální poloze, členitosti a rozmanitosti ideálním místem pro strávení zimní i letní dovolené.

Zdroj fotek: www.vlekradvanice.cz


GPS souřadnice

50.56745, 16.06171 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 34' 2.82'', E 16° 3' 42.156''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu