mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Dlouhoňovice, Orlické hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Dlouhoňovice se nachází necelé 3 km od Žamberka v malebném prostředí Orlických hor. Toto lyžařské středisko nabízí klidné prostředí pro lyžaře začátečníky a středně pokročilí. 

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Dlouhoňovice nabízí dvě sjezdovky s převýšením 50 m, o náročnosti červené a modré. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Pro návštěvníky je připraveno parkování pro vozidla zdarma. Na své si zde přijdou především rodiny s dětmi, lyžaři začátečníci, ale i pokročilí. Jistě oceníte i velice oblíbené večerní lyžování.

V obci Dlouhoňovice můžete navštívit také např. fitnescentrum, kluziště, prodejnu a servis lyžařského vybavení, restaurace, ubytování a mnohé další. V letních měsících můžete využít travního lyžování, kde můžete trénovat na zimu. Jistě Vám přijde vhod i možnost zapůjčení horských kolobžek. Okolní horská krajina je opravdu nezapomenutelná. Na své si zde přijdou i milovníci běžeckého lyžování, těšit se můžete až na 20 km upravovaných běžeckých tras a to mezi Dlouhoňovicemi, Žamberkem, Letohradem a Písečnou.

Skiareál Dlouhoňovice disponuje dvěma vleky, z nichž jeden je dětský. Především ratolesti, ale i dospělí jistě ocení sáňkařskou dráhu, která se nachází na nedalekém kopci vzdáleném 60 m od areálu.  Orlické hory nabízejí svým návštěvníkům moderní ski areály s komplexními službami, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.0716318, 16.4364073 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 4' 17.87448'', E 16° 26' 11.06628''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu