mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Buková hora Suchý Vrch – Orlické hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Ski areál Buková hora-Suchý Vrch se nachází v nejnižší části Orlických hor a rozprostírá se v nadmořské výšce 450 až 950 metrů nad mořem. Na své si zde přijdou především milovníci běžeckých tras, těšit se můžete na kvalitně upravené běžecké stopy a to jak pro klasické lyžování, tak i pro bruslení.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Skiareál Buková hora – Suchý Vrch nabízí pestré zimní vyžití pro všechny věkové kategorie, pravidelně se zde upravují hřebeny z Českých Petrovic přes Mladkov, Suchý vrch a Červenohorské sedlo.

Těšit se můžete na více než 65 kilometrů běžeckých tratí, ze kterých se nabízí překrásný výhled na malebnou horskou krajinu. Skiareál Buková hora-Suchý Vrch je velice dobře přístupný a to jak autem, tak i vlakem. Orlické hory jsou rájem běžkařů, můžete zde očekávat opravdu příznivé klimatické podmínky pro tento sport. Na běžeckých trasách je možnost navštívit pevnost Bouda a rozhlednu na Suchém vrchu.

V areálu naleznete značené tratě a to barvou zelenou, modrou a žlutou. Na několika místech potkáte i orientační tabule. Samozřejmostí je také občerstvení, které se nachází na celé hřebenové trase i některých výchozích místech. Navštívit můžete např. restauraci na Suchém vrchu a na Červenohorském sedle, kde naleznete i informační středisko. Orlické hory nabízejí opravdu pestré zimní zážitky. Moderní lyžařská střediska, kvalitně upravované lyžařské sjezdovky i běžecké tratě, příznivé klimatické podmínky, to vše a ještě mnohem více na Vás čeká v Orlických horách.

http://www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.07059, 16.44098 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 4' 14.124'', E 16° 26' 27.528''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Komentář k Ski areál Buková hora Suchý Vrch – Orlické hory

  1. Sandra Matušková

    tam jsem kdysi byla a mohu jen doporučit!

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu