mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Peklák, Orlické hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (0)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Peklák leží v podhůří Orlických hor, na okraji města Česká Třebová. Středisko leží v nadmořské výšce 395 až 545 metrů. Na své si zde přijdou jak lyžaři začátečníci, tak i pokročilí.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Peklák nabízí svým návštěvníkům celkem 2 sjezdové tratě a to 800 m dlouhou sjezdovku červené obtížnosti a 80 m dlouhou sjezdovku modré obtížnosti pro výuku lyžování.  Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Ze svahů sjezdovek  si nenechte ujít překrásný výhled na město a přiléhající okolí. Přepravu zajišťuje kotvový vlek s kapacitou 1200 osob za hodinu na sjezdovce Peklák – 800 m a vlek s nízkým vedením lana pro začátečníky pro sjezdovku Zahrádky s přepravní kapacitou 600 osob za hodinu.

Samozřejmostí je noční lyžování, ski servis, půjčovna lyžařského vybavení, občerstvení, lyžařská škola a školička, úschovna, restaurace. Skiareál Peklák dále nabízí bohaté sportovní vyžití i snowboardistům, pro které je připraven snowpark se sedmi překážkami. Součástí areálu je také bezplatné parkoviště pro přibližně 200 vozidel. Pro milovníky běžek jsou připraveny upravované běžecké trasy v délce 30 km, které vedou krásnou zalesněnou krajinou v okolí České Třebové. Orlické hory jsou vyhledávanou lokalitou především pro ideální sněhové podmínky. Na své si zde přijdou jak příznivce sjezdového, tak i běžeckého lyžování.

http://www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.0096, 16.6935 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 0' 34.56'', E 16° 41' 36.6''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu