mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Zdobnice – Orlické hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařské středisko Zdobnice leží na severovýchodě České republiky v Orlických horách přibližně 16km od Rychnova nad Kněžnou. Sjezdovky ve Zdobnici jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro zkušené lyžaře.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Zdobnice nabízí celkem 4 sjezdovky. Tři modré sjezdovky jsou ideální pro začátečníky, lyžařské výcviky nebo rodiny s dětmi. Nároční lyžaři jistě ocení červenou sjezdovku, která je dostatečně široká a pravidelně upravovaná. Pro milovníky snowboardů je připraven snowpark, který uspokojí i zkušené ridery.

Přepravu na vrcholky zajišťuje pět vleků s přepravní kapacitou 2 060 osob za hodinu. Nový bezkontaktní odbavovací systém zajišťuje plynulé a rychlé odbavení. Samozřejmostí je též večerní lyžování. Pro děti je připraven provazový vlek s mírným svahem.  Skicentrum Zdobnice dále nabízí půjčovnou lyží, ski servis, dětský koutek, občerstvení, bezplatné parkoviště a lyžařskou školu.

Sjezdové tratě jsou denně upravovány a uměle zasněžovány. Ratolesti jistě ocení dětské hřiště o celkové délce 50 metrů a dětskou trať se stejnou délkou. V blízkosti areálu můžete využít kvalitní ubytování – penziony, hotel či horské chalupy.
Na své si zde přijdou milovníci kvalitního sportovního vyžití.

Sjezdovky v Orlických horách jsou velice oblíbené a vyhledávané. Na své si zde přijdou nejen lyžaři, ale též milovníci běžek. A pokud budete mít již lyžování dost, můžete se při zpáteční cestě z hor zastavit například v nedaleké Dobrušce v domku F. L. Věka.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.23848, 16.40857 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 14' 18.528'', E 16° 24' 30.852''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu