mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Pec pod Sněžkou – Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Pec pod Sněžkou je vzdálen pouhé 2 hodiny od našeho hlavního města.  Pec pod Sněžkou se nachází v nadmořské výšce 830 až 1215 metrů nad mořem a leží ve východní části Krkonoš.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Pec pod Sněžkou je jedním z nejoblíbenějších lyžařských středisek u nás a nabízí skvělé podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování. Areál disponuje jednou čtyřsedačkovou lanovou dráhu a deseti vleky. Těšit se můžete na 11 km sjezdových tratí různých obtížností, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány.

Lyžování v Peci pod Sněžkou je velice oblíbené, nabízí kvalitní sjezdovky jak pro začátečníky, tak i pro náročné lyžaře. Samozřejmostí je též večerní lyžování. Právě zdejší sjezdovka Javor patří mezi nejdelší a nejlépe osvětlený svah v České republice.

Lyžařský areál SKI PEC dále nabízí lyžařskou školu, ski servis, půjčovnu lyžařského vybavení, stánky s občerstvením a mnohé další. Milovníci snowboardingu jistě využijí velký funpark, který je zde velice oblíbený a hojně navštěvovaný. Běžkaři jistě ocení velice oblíbenou Krkonošskou magistrálu, která je pravidelně upravována. Ski centrum Pec pod Sněžkou je jedno z nejkomplexnějších tuzemských středisek u nás.

Krkonošské sjezdovky Vás uchvátí v jakékoliv roční době a pokud patříte mezi milovníky zimních sportů, pak právě zde naleznete  ideální sjezdovky a okouzlující přírodu.

Zdroj fotek: http://www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.6853, 15.7339 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 41' 7.08'', E 15° 44' 2.04''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu