mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál České Petrovice – Orlické hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Ski sport areál České Petrovice leží v Orlických horách v nadmořské výšce 720 m.n.m. Na své si zde přijdou jak lyžaři začátečníci, tak i  rodiny s dětmi a také snowboardisti. 

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál České Petrovice provozuje 3 lyžařské vleky s celkovou přepravní kapacitou 2 000 osob za hodinu. Těšit se můžete na 4 sjezdové tratě, jejichž délka je 2,7 km. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Milovníci snowboardu jistě využijí oblíbený snowpark s překážkami, kde si užijí spoustu zábavy všichni rideři.

Samozřejmostí tohoto areálu je také lyžařská a snowboardová škola, ski servis, půjčovna lyžařského vybavení, večerní lyžování, občerstvení a mnohé další. Ratolesti jistě potěší dětské hřiště s pomůckami pro výuku lyžování. Dětské hřiště je vybaveno dvěma provazovými vleky a opatřeno také technickým zasněžováním.
Ski centrum dále upravuje i 4 km běžeckých tras mezi oblastí Buková hora a nástupem na Jiráskovu cestu u Zemské brány, směrem na hřebeny Orlických hor, kde si mohou běžkaři vychutnat okolí krásné horské krajiny. SPORT AREÁL České Petrovice byl oceněn třemi hvězdami poskytovaných služeb. U dolní stanice vleků můžete využít bezplatné parkoviště.

Orlické hory okouzlí každého milovníka lyžařské stopy a to především kvalitními  lyžařskými sjezdovkami, bezvadnými terény a krásnou krajinou. Nenechte si ujít překrásná horská panoramata a navštivte tuto krásnou lokalitu.

Zdroj fotek: http://ceskepetrovice.com/


GPS souřadnice

50.1221, 16.732 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 7' 19.56'', E 16° 43' 55.2''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu