mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Dolní Morava – Kralický Sněžník

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (-1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařské středisko Dolní Morava leží v Králickém Sněžníku a to v nadmořské výšce 650 až 1140 metrů. Dolní Morava se od loňského roku  řadí mezi nejmodernější lyžařská střediska u nás. Pro milovníky běžeckého lyžování čeká 20 km vyznačených a upravovaných stop.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Dolní Morava nabízí návštěvníkům vynikající podmínky pro lyžování spolu s veškerým komfortem doplňkových služeb jako parkování, stravování, ubytování a zábavu přímo na svazích. Dolní Morava disponuje 3 hlavními sjezdovkami a dále je pro Vás připravena 400 metrů dlouhá trať určená pro snowtubing. Celková délka sjezdovek činí 3,5 kilometrů a další 2km představuje nová sáňkařská dráha. Středisko je díky všestranné komplexnosti vyhledávané především pro rodinné dovolené.

Skiareál Dolní Morava  nabízí jak délkou, tak i svojí členitostí tratí výjimečnou možnost užít si lyžování plnými doušky a zažít tu pravou atmosféru zimních sportů. Letošní novinkou je otevření nových horských chat přímo na svazích areálu s ubytováním, restauracemi, bufety a kvalitním sociálním zázemím.  Sjezdovky Kralický Sněžník jsou díky své poloze a drsnému horskému klimatu ideálním místem pro všechny milovníky zimních sportů.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.1238, 16.792 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 7' 25.68'', E 16° 47' 31.2''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu