mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Dolní Dvůr, Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařské středisko Dolní Dvůr se nachází v centrální části Krkonoš v nadmořské výšce 750 až 860 metrů. Areál je přímo stvořený pro rodiče s dětmi nebo pro lidé, kteří vyhledávají chvíle oddechu se sportovním vyžitím.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Dolní Dvůr nabízí celkem 4 sjezdové tratě, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Sjezdovka U Moravy provozuje večerní lyžování. Pro milovníky snowboardu je připraven mini snowpark, kde si jistě užijí spoustu zábavy. Přepravu zajišťuje 5 vleků.

V blízkosti areálu je k dispozici parkoviště pro přibližně 100 aut. Jistě oceníte i nově otevřený skibar. Samozřejmostí je též ski servis, půjčovna lyžařského vybavení, lyžařská škola a mnohé další. V okolí lyžařského střediska Dolní Dvůr naleznete upravované běžecké tratě o délce 31 km. Lyžařský areál Dolní Dvůr je ideální pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře. Klidné prostředí bez front jistě oceníte.

Krkonoše nabízejí návštěvníkům bohaté vyžití a to nejen v zimních měsích, ale i v létě. Moderní lyžařská střediska a příznivé klimatické podmínky jsou hlavními lákadly této lokality. Nenechte si ujít malebnou horskou krajinu a pestré sportovní vyžití.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.6635, 15.6643 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 39' 48.6'', E 15° 39' 51.48''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu