mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Mladé Buky – Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Mladé Buky se nachází ve východních Krkonoších, přibližně 6 km od města Trutnova. Středisko je vhodné pro rodiny s dětmi a  pro klidnější lyžaře.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Mladé Buky nabízí celkem 7 sjezdových tratí, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Děti jistě potěší kidpark s dvěma vlastními vleky a pojízdným kobercem. Milovníci snowboardu jistě využijí kvalitní snowpark, který je neustále modernizován a mohou si zde užít mnoho zábavy. Připraveno je celkem 8 překážek a 3 skoky včetně osmimetrového big air table. Provoz zajišťuje 8 vleků a jedna lanová dráha s přepravní kapacitou 7700 osob za hodinu. Samozřejmostí je ski servis, lyžařská škola, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, večerní lyžování, občerstvení atd.

Návštěvníci mohou zaparkovat svůj vůz na místním parkovišti, které má kapacitu přibližně pro 500 aut a je zcela zdarma. Skipark Mladé Buky  nabízí komplexní služby pro sportovní zimní radovánky. Pro příznivce běžeckého lyžování je připraveno 5 km upravovaných běžeckých tratí. Novinkou letošní sezóny je bobová dráha Berta o celkové délce 1520m, z toho měří přes 1000m sjezd, který vede malebnou přírodou přes louky, lesy, mosty a nakonec přes řeku Úpu. Jistě Vás také potěší přeprava skibusem přímo z Trutnova. Krkonoše jsou oblíbeným cílem turistů a to především díky moderním lyžařským střediskům a ideálním klimatickým podmínkám.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.5967, 15.8481 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 35' 48.12'', E 15° 50' 53.16''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu