mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Žacléř – Prkenný Důl, Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařské středisko Žacléř Prkenný Důl se nachází  v nejvýchodnějším koutě Krkonoš. Díky ideálním klimatickým podmínkám si zde užijete bohatou sněhovou nadílku až 5 měsíců v roce.  Středisko je navíc vybaveno systémem technického zasněžování, každodenní úprava  sjezdovek je samozřejmostí.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Žacléř Prkenný Důl nabízí svým návštěvníkům celkem osm sjezdových tratí, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak i lyžaři začátečníci a pokročilí. Těšit se můžete na sjezdovky všech obtížností o celkové délce 6,2 km, které uspokojí každého lyžaře či snowboardistu. Samozřejmostí tohoto střediska je lyžařská škola, parkoviště, ski servis, půjčovna lyžařského vybavení, večerní lyžování, občerstvení a mnohé další.

Pro přepravu můžete využít 7 vleků. Lyžařský areál Prkenný Důl nabízí svým návštěvníkům komplexní služby a perfektní upravované sjezdovky. Pro ratolesti je připravena lyžařská škola s lanovým vlekem, kde se formou zábavy a her jistě brzy naučí zvládnout svoje první sjezdy na lyžích. Okouzlující příroda Krkonoš uspokojí i vyznavače běžek. V okolí naleznete rozsáhlé běžecké trasy, z nichž můžete obdivovat panenskou zimní krajinu. Pro milovníky snowboardu je připraven snowpark s překážkami, kde si užijí spoustu zábavy i zkušení rideři.

Krkonoše ročně navštěvuje opravdu velké množství turistů a to nejen kvůli zimním radovánkám, ale i letní turistice.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.6617, 15.91 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 39' 42.12'', E 15° 54' 36''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu