Warning: dirname() expects exactly 1 parameter, 2 given in /data/web/virtuals/108711/virtual/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php on line 10
Ski areál Aldrov – Vítkovice, Krkonoše - Tipy na výlety, zajímavá místa a cyklotrasy v Česku
mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionů



Ski areál Aldrov – Vítkovice, Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Vítkovice se nachází na rozhraní Libereckého a Královéhradeckého kraje v nadmořské výšce 683 m n. m.  Vítkovice nabízejí ideální sněhové podmínky jak pro rodiny s dětmi, tak i pro lyžaře začátečníky a pokročilé.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Vítkovice jsou střediskem zimních sportů, celý arál nabízí celkem tři lyžařské areály a to Aldrov, Janova Hora a Vurmovka. Největší a nejnavštěvovanější je skiareál Aldrov. Ski areál Aldrov Vítkovice nabízí návštěvníkům celkem 4 sjezdové tratě, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Přepravu zajišťuje čtyřsedačková lanovka Doppelmayr s přepravní kapacitou 2400 osob za hodinu a také vlek Jizerka. Všechny lyžařské areály Vítkovického údolí jsou propojeny jedním odbavovacím systémem. Milovníci snowboardu jistě ocení snowpark, kde si užijí spoustu zábavy.

Pro ratolesti je připravena dětská školička s vlastním vlekem. Samozřejmostí je též večerní lyžování, ski servis, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, občerstvení, parkování a mnohé další. Během lyžařské sezóny můžete využít bezplatný skibus, který zajišťuje dopravu mezi areály Vítkovického údolí. Skiareál Aldrov je domovským lyžařským areálem Šárky Záhrobské (mistryně světa ve slalomu 2005 a mistryně světa ve slalomu z Aare 2007).

V okolí areálu se nachází velké množství upravovaných běžeckých tratí, které navazují na Krkonošskou magistrálu. Krkonoše jsou ideálním místem pro všechny zimní sporty. Naleznete zde moderní lyžařská střediska, která vynikají komplexními službami a ideálními sněhovými podmínkami.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz

 


GPS souřadnice

50.683519, 15.522028 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 41' 0.6684'', E 15° 31' 19.3008''



Výlet - mapa okolí



Víte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?



Pridat.eu
Čtěte:   Rozhledna na Zlaté vyhlídce u Janských Lázní

Napište nám komentář k tomuto článku




Tipy na výlety v regionu