mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Černý Důl – Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Ski areál Černý Důl je ideální především pro rodiny s dětmi, ale na své si zde přijdou i pokročilí lyžaři. Černý důl se nachází ve východních Krkonoších a leží pouhé 4 km od Jánských lázní.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Těšit se můžete na sjezdové tratě o celkové délce 7,9 km, které jsou pravidelně zasněžovány. Ski areál Černý Důl nabízí pro své návštěvníky klidné prostředí s vysokou kvalitou lyžařských terénů.

Skiareál Černý Důl je součástí SkiResortu Černá Hora, tudíž můžete využít společné jízdenky s areály Černá hora – Janské Lázně a Svoboda nad Úpou. Jistě oceníte i moderní a kvalitně vybavený Kidpark pro výuku lyžování dle alpského vzoru a velice oblíbený Snowpark s unikátními překážkami a skoky pro všechny ridery.
Dopravu na vrcholky tratí umožňují dvě lanové dráhy a 7 vleků.

Ski areál Černý Důl nabízí bezplatné parkování pro přibližně 450 vozů. V sezóně je k dispozici bezplatný skibus, který každých 10 minut přepravuje lyžaře do skiparku a zpět. Dále v areálu naleznete kvalitní půjčovny lyží. Občerstvení zajišťuje skibar a útulná restaurace s venkovní terasou.

Krkonošské sjezdovky patří mezi nejvyhledávanější sjezdovky v Čechách a to především díky ideálním podmínkám pro lyžování a také rozsáhlé síti souvisejících běžeckých tras.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.6433, 15.7188 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 38' 35.88'', E 15° 43' 7.68''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu