mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Herlíkovice – Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Ski areál Herlíkovice je vyhledávaným místem zejména pro rodinné výlety a lyžařské kurzy. Nalézá se v Hořejším Vrchlabí, 300m od silnice směrem na Špindlerův Mlýn.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Skiareál Herlíkovice nabízí dvě čtyřsedačkové lanové dráhy a sedm vleků s možností lyžování na více než 12 km sjezdových tratí. Různá náročnost sjezdových tratí uspokojí pokročilé lyžaře i začátečníky. Zimní radovánky si můžete užít ve velice oblíbeném snowparku, který je denně udržován rolbou a obsahuje sněhové překážky pro začínající i pokročilé snowboardisty. Pro vaše ratolesti je připraven nový dětský park s pojízdným kobercem, kolotočem a dalšími zábavnými prvky.

Pro milovníky večerního lyžování jsou připraveny 3 kilometry osvětlených sjezdovek. Součástí areálu je též lyžařská škola pro dospělé a školka určená nejmenším lyžařům a snowboardistům. Ski areál Herlíkovice nabízí lyžařům s vlastním automobilem parkoviště přímo pod hlavní lanovkou a to zcela zdarma. Nabídku doplňuje služba Skibusy z Prahy a dalších měst ČR. Velký důraz je kladen také na bezpečnostní prvky v celém areálu.

Pro nadšence běžkového lyžování je zde více než 20 km upravených běžeckých tratí. Sjezdovky Krkonoše jsou dlouhodobě tradovány za lyžařův ráj. Kvalitní lyžařská střediska nabízejí upravené sjezdovky i běžecké tratě a vše, co k lyžování patří.

Zdroj fotek: www.snowhill.cz


GPS souřadnice

50.659, 15.595 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 39' 32.4'', E 15° 35' 42''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu